Nasıl İspanyolca öğrenilir?

RightCloud

Decapat
Daha fazla  
Okul neredeyse tatile girdi yaz toplam 3 ay. Bu 3 ayda a2'ye yükselmek istiyorum. İspanyolca'ya dair hiçbir fikrim yok yani 3 ayda A2 zor gibi görünse de hırslanırsam yaparım. Ama tek sorun nereden İspanyolca öğrenebilirim? Kesinlikle bedava olmalı gramar öğretsin yeter ben zaten kelimeleri internetten bulurum. Böyle bildiğiniz site veya YouTube kanalı var mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum direkt İspanyolca için değil fakat genel bir tavsiye vermek isterim. Her ne şekilde öğrenirsen öğren, kendini dile sürekli maruz bırakmak her zaman en garantisidir. Hiç dil bilmeyen bebeklerin öğrenme metodudur aynı anda. Kendi kendine konuşmaya çalış, çevrende gördüğün şeylerin çevirisini merak et ve hiç kendini rahat bırakma. Emin ol istediğin yere daha iyi geleceksin.

Okul neredeyse tatile girdi yaz toplam 3 ay. Bu 3 ayda a2'ye yükselmek istiyorum. İspanyolca'ya dair hiçbir fikrim yok yani 3 ayda A2 zor gibi görünse de hırslanırsam yaparım. Ama tek sorun nereden İspanyolca öğrenebilirim? Kesinlikle bedava olmalı gramar öğretsin yeter ben zaten kelimeleri internetten bulurum. Böyle bildiğiniz site veya YouTube kanalı var mi?
Elite izleyerek tabii ki. (!)

Dostum hala öğreniyor musun bilmiyorum, 5 10 dk lık videolar yayınlayan bir kanal var, ben 2 haftada mükemmel bilgiler öğrendim. Reklam sayılmaz ise buraya bırakabilirim linki.

Dostum hala öğreniyor musun bilmiyorum, 5 10 dk lık videolar yayınlayan bir kanal var, ben 2 haftada mükemmel bilgiler öğrendim. Reklam sayılmaz ise buraya bırakabilirim linki.
Sorun yok, YouTube kanalı ise verebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı