Nasıl kablolu internet bağlantısı yaptırılır?

İnternet Altyapı Sorgulama - GÖKNET İLETİŞİM A.Ş. alt yapınızin ne olduğunu öğrenin.
İnternet Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet alt yapınızı sorgulayınız.(fiyat link de mevcut.)
TurkNet alt yapınızın desteklediği değerleri verebilir.
Alt yapının desteklediği Max değerleri veriyor. Tek paketi var.
Davet kodu: QPF40QL21rvt kullanarak arkadaşını getir kampanyası ile 1 ay siz, 1 ay ben ücretsiz kullanım hakkı kazanacağız. (ilk faturanız ödedikten sonra geçerli oluyor yani evet 2. ay ücretsiz internet hakkınız olacak.)

2 firmadan hatta aklına gelen her firmadan baktım altyapı yok diyor.

Altyapı sağlayıcı kimse, il müdürlüğüne başvurun. Size en doğru bilgiyi onlar verecektir.

Arkadaşlar 3 günlük büyük bir uğraş sayesinde bugün altyapı çalışmasına başladılar sokağın 160 mt ilerisinde fiber hattı var oradan tüm sokağa baştan sona fiber çekilecek.
Türk Telekom bölge müdürlüğüne gittim dilekçe verdim hatta cimer İzmir büyükşehir belediyesinde aynı şekilde dilekçeler yazdım bizim Superbox abonelik iptali içinde para alınmayacak denildi. Turkcell şart koşuyor fiber interneti bizden alın diye Turkcell mi alayım yoksa Türk Telekom mu bu fiber hattını kuran Türk Telekom illa ondan mı almak gerekli başka firmadan alamaz mıyız?
Altyapı sağlayıcı kimse, il müdürlüğüne başvurun. Size en doğru bilgiyi onlar verecektir.
Bir sonuç aldığınızı var sayıyorum.

Evet sonuç benim için iyi ne ADSL ne VDSL direkt fiber.

Geri
Yukarı