Nasıl kas yapılır?

Thrian

Hectopat
Merhaba, ben 14 yaşındayım ve olmam gereken kilodan daha yüksek kilodayım. Bu kiloyu kas yapmak ve güçlenmek istiyorum. Ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer gerçekten aşırı kiloluysan bir diyetisyen ile görüşmeni öneririm.O sana zaten yardımcı olacaktır kilo kaybetme konusunda.Spor için ise Youtube'de bir sürü kanal var ordan açıp bakarak evde güzel bir şekle gelebilirsin.Eğer çok kaslı olacağım diyorsan ise spor salonuna(MacFit vb.) yazdırılabilirsin.

Eğer gerçekten aşırı kiloluysan bir diyetisyen ile görüşmeni öneririm. O sana zaten yardımcı olacaktır kilo kaybetme konusunda. Spor için ise YouTube'da bir sürü kanal var oradan açıp bakarak evde güzel bir şekle gelebilirsin. Eğer çok kaslı olacağım diyorsan ise spor salonuna(MACFit vb.) Yazdırılabilirsin.

Yaşıtlarıma göre kiloluyum ama kilonun bir kısmı 8 yıl yüzüp bıraktığım için kas da var ama belli, olmuyor. Diyetisyene gittiğimde verdiği düzene tam uyanmam çünkü okulda öğle yemeğini o düzene göre yiyemiyorum. Aynı zamanda o listeye uyunca kas kaybediyormuş gibi hissediyorum.

Eve 4 kiloluk bandıl al. Her gün bandıl çek ve kahvaltılarda 3 tane yumurta beyazı ye, sarısını da camdan martılara fırlat nasiplensin yavrucaklar.

Yağ kasa dönüşmez önce spora yazıl diyet+kardiyo+ağırlık kilo verirsin sonra ağırlıklı olarak ağırlık çalışarak kas yaparsın. Ama daha küçüksün o yüzden önce diyet ve yürüyüşle kendince kilonu vermek daha mantıklı bence karar senin.

Geri
Yukarı