Nasıl kilo verilir?

Makaleler
1
3 haftadır spora gidiyorum ama vermeye dair bir şey yaptırmıyorlar. Sadece spor makinelerine 20 kilo taktırıyorlar kol ve bacak çalıştırıyorlar. Karın bölgesini çalıştırmak için sadece koşu bandında 20 dk 5 km/s hızında yürütüyorlar + bisiklet çalışıyorum. Buna ek olarak ne yapsam göbek bölgemi sıkılaştırabilirim? Sırt bölgem de kalın ve göğüslerim var biraz. Boy 1.70 kilo 78.5.

Kilon normal aslında boyuna göre ama kas kütlen az yağ kütlen fazla kas kazanımı senin için daha iyi olur protein ağırlıklı beslen bol su iç sabah aç karnına kardiyo yapabilirsin 30 dk ama kas kazandığın sürece vücut oturduğu yerden yakar yağları aksatmadan git.

Kilon normal aslında boyuna göre ama kas kütlen az yağ kütlen fazla kas kazanımı senin için daha iyi olur protein ağırlıklı beslen bol su iç sabah aç karnına kardiyo yapabilirsin 30 dk ama kas kazandığın sürece vücut oturduğu yerden yakar yağları aksatmadan git.
Neresi normal hocam vücut kitle endeksi olarak normalden 2 puan daha fazla. Kardiyo konusuna katılıyorum. Sporla ve düzgün beslenmeyle zayıflar arkadaş.

LoL'ü bırakın farkı göreceksiniz.

Önce yağları eritip öyle kas yapın. Aksi takdirde kaslı olursunuz olmasına da yağlarınız olduğu gibi kalır.

Dostum sabah 8 de okula gidip akşam 6 da evde oluyorum 1 saat dinlenip spora gidiyorum cumartesi günü sadece LoL oynuyorum pazar günüde bir iş yerinde çalışıyorum.

Dediğinize pek katılmıyorum açıkçası kilom normal değil.
Yemek yemeyi az da olsa kes.

Günde 2 öğün yiyorum onun yerini yulafla doldurucağım.
Seni kandırıp daha fazla gelmen için yapmışlar büyük ihtimalle spor salonunda bizden daha iyi bilen birine sor bence.

Aslında bana da öyle geldi bana başta kilo verdireceklerini söylediler ama maksimum 100 gr vermişimdir. Sadece kol ve bacak çalıştırtıyorlar.
Az ye tabii ama hızlı kilo vereceğim diye günde 700-800 kalori yiyip aç dolaşma yoksa çok pişman olursun.

Hastayken hiçbir şey yiyemiyordum 3-4 gün 5-6 kilo vermiştim. Nefsind düşkün birisi değilim kendimi tutabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı