Nasıl makale yazılır?

• Konuyu başlatan 264523
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 971
Bilmediğin işe neden yaparım dersin ki? İşte ülke bu yüzden gelişmiyor. Umarım Türkçe imla kurallarına hakimsindir. İmla kurallarına uymalı ve anlaşılır şekilde yazmalısın.

Hocam böyle böyle öğreneceğim artık😄

Siparişi iptal edip 1 hafta gibi bir süre öğrenin öyle yapın.

İptal etmeyi sonra düşünürüm. Şu an tek düşündüğüm bu işin altından nasıl kalkarım?

Bu şekilde öğrenemezsin dostum. Bu şekilde ancak karşıdaki müşteriyi mağdur edersin. Tabii sadece müşteri mağduriyetiyle kalmaz, piyasaya olan güveni de kötü etkilersin. Kendim de Technopat gibi popüler bir haber sitesinde yazarlık yapıyorum ve tecrübeme göre tavsiye veriyorum.

İptal etmeyi sonra düşünürüm. Şu an tek düşündüğüm bu işin altından nasıl kalkarım?
Yav yap gitsin. İlk deneyimin sonuçta memnun kalmazsada kalmaz.

Yav yap gitsin. İlk deneyimin sonuçta memnun kalmazsada kalmaz.
Takma o kadar . Sen elinden geleni yap bakarsın beğenir.

Hocam keşke işi öğrenmeden Hızlıbul sitesinde satış yapmaya kalkmasaydınız. Ben orayı İyimakale sitesinde 2-3 ay yazarlık yapıp tecrübeli yazar olduktan sonra Hızlıbul sitesinde satış yapmaya başladım. Hızlıbul sitesine tecrübe kazandıktan sonra başlamanız gerekirdi ki bunu daha önce açtığım konularda birden fazla kez belirttim. Çünkü müşteri siparişi beğenmezse size kötü yorum yazacak ve o yorum sürekli orada kalacak belki de bir daha size iş vermek istemeyecekler. O yüzden keşke önce İyimakale tarzı sitelerde çalışsaydınız 3-4 ay sonra da satış yapardınız Hızlıbul'da.

Hocam keşke işi öğrenmeden Hızlıbul sitesinde satış yapmaya kalkmasaydınız. Ben orayı İyimakale sitesinde 2-3 ay yazarlık yapıp tecrübeli yazar olduktan sonra Hızlıbul sitesinde satış yapmaya başladım. Hızlıbul sitesine tecrübe kazandıktan sonra başlamanız gerekirdi ki bunu daha önce açtığım konularda birden fazla kez belirttim. Çünkü müşteri siparişı beğenmezse size kötü yorum yazacak ve o yorum sürekli orada kalacak belki de bir daha size iş vermek istemeyecekler. O yüzden keşke önce İyimakale tarzı sitelerde çalışsaydınız 3-4 ay sonra da satış yapardınız Hızlıbul'da.

Sipariş pek uzak olduğum konulardan. Bilgi edinmek için tarayıcada nasıl arama yapmalıyım?

Akademik makale yazılacak bir tarz seçilmeli ve deneyim kazanmalısınız. Sadece internet siteleri için basit bir makale yazacaksanız başlık içerik başlıklar sistemi ile yazabilirsiniz.

Makale nasıl yazılır? SEO uyumlu makale nedir? Bunlara bakmanı öneririm internetten.

Hocam bunlarda sorun yok. Benden isten konular bunlar.

İNŞAAT VE TADİLAT İŞLERİ
ORMAN YOLLARI YAPIMI
SANAT YAPISI TADİLAT
MADEN İZİNLERİ VE RUHSAT
RUHSAT İŞLEMLERİ TAKİP İŞLEMLERİ
Makine KİRALAMA (VİNÇ, LODER, BEKOLODER vb.)
DİKİLİ KESİM İŞLERİ

Bunlar hakkında hiç bilgimin olmamasıyle beraber yeterince iyi kaynak bulamadım. Hem ilk için bunların geleceğini de tahmin etmemiştim.

Hocam bunlarda sorun yok. Benden isten konular bunlar.

İNŞAAT VE TADİLAT İŞLERİ
ORMAN YOLLARI YAPIMI
SANAT YAPISI TADİLAT
MADEN İZİNLERİ VE RUHSAT
RUHSAT İŞLEMLERİ TAKİP İŞLEMLERİ
Makine KİRALAMA (VİNÇ, LODER, BEKOLODER vb.)
DİKİLİ KESİM İŞLERİ

Bunlar hakkında hiç bilgimin olmamasıyle beraber yeterince iyi kaynak bulamadım. Hem ilk için bunların geleceğini de tahmin etmemiştim.
Hocam orası dediğim gibi profesyonel bir site. Orada sizden her şey isteyebilir müşteri. O yüzden dedim size makalehizmeti, İyimakale gibi yerlerde çalışın diye. Oralarda konuyu kendiniz seçiyorsunuz çünkü. Hızlıbul sitesinde bana gelen siparişler genelde site tanıtımları üzerine oluyor ve bu yazdığım tanıtımları haber sitelerinde yayınlıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı