Nasıl mutlu oluyorsunuz?

Evet ya çok masum bir an en son aşık olduğum kız ile kötü ayrılmıştım sonra bir da ha konuşmadım zaten onu darlamayayım diye en son kötü ayrıldık işte arabaya binip gidecektim kuzenim ile o veda ediyordu bende kuzenimin arkadaşının babasının arabası ile gidiyorduk ben arabaya binmeden önce nasıl vedalaşıcam diye afalladım şimdi bana çok kızgın ya. Sonra bana birden kızgın bir şekilde hızlıca sarıldı bıraktı inan bana akşama kadar o 3 saniyenin mutluluğunu yaşadım. Biz onla çok farklıydık zaten bende onun yanına yakışmıyordum şu an Almanya da umarım çok mutludur onun mutlu olduğunu görmek istiyorum.
Hocam bu tavrınıza hayran kaldım. En son hoslandigim ki beni ilişki istemediğini söyleyerek reddetmişti buna rağmen iyi kalmaya çalışmıştım ancak iki hafta geçmeden başka biri ile kol kola görmeye başladım. Üstelik bu olduğu saniyede bana nefret eder gibi bakmaya başladı. Mutlu olduğunu görebiliyorum ancak bu hareketinden sonra onun için nasıl mutlu olabilirim bilemiyorum. Her neyse ilgimi hak eden başka birini buldum sanırım umarım onunla işler iyi gider.

Hocam bu tavrımız hayran kaldım. En son hoslandigim ki beni ilişki stemedigi k söyleyerek reddetmişti buna rağmen iyi kalmaya çalışmıştım ancak iki hafta geçmeden başka biri ile kol kola görmeye başladım. Üstelik bu olduğu saniyede bana nefret eder gibi bakmaya başladı. Mutlu olduğunu görebiliyorum ancak bu hareketinden sonra onun için nasıl mutlu olabilirim bilemiyorum. Her neyse ilgimi hak eden başka birini buldum sanırım umarım onunla işler iyi gider.
Bu meseleleri duydukça özlüyorum onu. Yerini kim tutabilir ki?

Hocam bu tavrımız hayran kaldım. En son hoslandigim ki beni ilişki istemediğini söyleyerek reddetmişti buna rağmen iyi kalmaya çalışmıştım ancak iki hafta geçmeden başka biri ile kol kola görmeye başladım. Üstelik bu olduğu saniyede bana nefret eder gibi bakmaya başladı. Mutlu olduğunu görebiliyorum ancak bu hareketinden sonra onun için nasıl mutlu olabilirim bilemiyorum. Her neyse ilgimi hak eden başka birini buldum sanırım umarım onunla işler iyi gider.

Aynısını yaşadım sevgiliside arkadaşımdı.

Hobi bul. İkinci el ya da sıfır para edecek ürünler bulup kârına satmak. 😂 eski kıyafetlerini sat gelen parayla yeni kıyafetler al.

Hocam bu tavrınıza hayran kaldım. En son hoslandigim ki beni ilişki istemediğini söyleyerek reddetmişti buna rağmen iyi kalmaya çalışmıştım ancak iki hafta geçmeden başka biri ile kol kola görmeye başladım. Üstelik bu olduğu saniyede bana nefret eder gibi bakmaya başladı. Mutlu olduğunu görebiliyorum ancak bu hareketinden sonra onun için nasıl mutlu olabilirim bilemiyorum. Her neyse ilgimi hak eden başka birini buldum sanırım umarım onunla işler iyi gider.

Teşekkür ederim hocam. Herkes farklı hocam işte herkesin aileye, arkadaşa bir de kendine gösterdiği yüzü var.

Hobi bul. İkinci el ya da sıfır para edecek ürünler bulup kârına satmak. 😂 eski kıyafetlerini sat gelen parayla yeni kıyafetler al.

Hocam aslında hobi için çok zamanım yok üniversite sınavına çalışıyorum.
Bu aşk neden bu kadar can yakıcı ki.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu yüzden.

Yeni konular

Geri
Yukarı