Nasıl mutlu oluyorsunuz?

Bunlar gerçekler kendimi kandıramam.
1

18.

Artık oyun bile oynayasım gelmiyor arada sırada atıyorum tabii.

Kendinizi kandırın demedim hocam, pozitif bakın dedim. Arada çok fark var :) kendinizi asla kandırmayın bu arada üzülecekseniz üzülün ama fazlası çok zarar hayatınızı mahveder. Onun yerine yaşadıklarınızın pozitif tarafından bakın yaşam şeklinizi değiştirin bir şeyler deneyin hocam :)

Hayattan beklentine bağlı beklentilerin yüksekteyse mutlu olamazsın. Kendine yetebilmeyi öğrendiğin zaman tatmin olursun. Arada iniş çıkışlarda lazım tabi. Sürekli mutlu olamazsınız.

Yaşamaktan zevk almadığım için gerçekten keşke hiç doğmasaydım diyorum.
Yani zevk almana tam olarak engel olan şeyler nedir? Leş gibi bir çağda yaşıyoruz para denen kağıt parçası peşinde 60 yıl koşturmak bana da saçma geliyor ama yine de hayat güzel be sevdiklerinle vakit geçir insanları mutlu et yeni bir şeyler öğren kendini geliştir... Sahip olduğun şeyler için şükret evi barkı olmayan hapiste çürüyen ayağı olmayan gözü görmeyen makineye bağlı yaşayan çok insan var. Sağlık gerçekten en büyük nimet ama değeri elden gidince anlaşılıyor malesef :/.

Kendinizi kandırın demedim hocam, pozitif bakın dedim. Arada çok fark var :) kendinizi asla kandırmayın bu arada üzülecekseniz üzülün ama fazlası çok zarar hayatınızı mahveder. Onun yerine yaşadıklarınızın pozitif tarafından bakın yaşam şeklinizi değiştirin bir şeyler deneyin hocam :)

Hocam işte sorunda tam burada pozitif olarak bakayım tamam nefes aluıyorum, günde en az 2 ögün yiyiyorum başka da yok yani yatağım falan var işte ne bileyim PC var laptop var telefon var ama bunlar beni mutlu etmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı