Nasıl para kazanılır?

MysticAutem

Hectopat
Herkesin minimum 3k+ Pc'leri var. Tüm arkadaşlarımın ama ben 8 yıldır 900TL'lik sistemle oynuyorum. Nasıl para kazanabilirim? Sistemi de yükseltemiyorum. Yaşıtlarım CP falan oynuyor ben hala GTA SA Low ayarlarda bir de. Evet biliyorum benden kötü hayatı olan hatta bilgisayarı olmayanlar da var, hemen sövmeyin ama bu da benim derdim.
Dinlediğiniz için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 2014 yılın da oyun oynayabilmek için cep telefonumu satıp bilgisayar almıştım cep telefonum da o zamanlar bu hat üstüne taksitle alınan dönemlerdi 2k ya olması lazım tam hatırlamıyorum gtx670 li bi sistem almıştım telefonsuzdum bırak telefonu yemek yicek param yoktu üniversite zamanları küçük küçük aracılıklar, komisyonculuk ve al-sat yapıyordum zamanla iş büyüdü çevrem büyüdü geçen sene de kendi iş yerimi açtım ve şuan kullandığım pc RTX 3080 R7 5900x işlemcili bi sistem fazladan bir de RTX 3070'im var satmaya bile üşeniyorum köşe de duruyor. Oynadığım oyun ise sadece LOL. Tamamen küçüklükten içimde kalan bi hevesten dolayı en pahalı hangisiyse o şekilde upgrade ediyorum sürekli. Söylenmez belki ama yüksek sayılabilcek 200k üzeri bi arabam ve kendime ait evim oldu. Demem o ki birşeyleri küçümseme ben ticaret yapmayı çok seviyodum ve kendimi hala istediğim noktada bulamasam da zamanla çok şey başardığımı düşünüyorum. Sen de dene birşey kaybetmezsin.

Ufaktan 'Grafik Tasarım' öğrenerek logo satıp aile bütçesine destek olarak başlayabilirsin.
Zor iş eğer yıllık tecrüben yoksa satış yapamıyorsun.
Ben 2014 yılın da oyun oynayabilmek için cep telefonumu satıp bilgisayar almıştım cep telefonum da o zamanlar bu hat üstüne taksitle alınan dönemlerdi 2k ya olması lazım tam hatırlamıyorum gtx670 li bi sistem almıştım telefonsuzdum bırak telefonu yemek yicek param yoktu üniversite zamanları küçük küçük aracılıklar, komisyonculuk ve al-sat yapıyordum zamanla iş büyüdü çevrem büyüdü ve kullandığım pc RTX 3080 ve 5900x işlemcili bi sistem fazladan bir de RTX 3070'im var satmaya bile üşeniyorum köşe de duruyor. Oynadığım oyun ise sadece LOL. Tamamen küçüklükten içimde kalan bi hevesten dolayı en pahalı hangisiyse o şekilde upgrade ediyorum sürekli. Söylenmez belki ama yüksek sayılabilcek 200k üzeri bi arabam ve kendime ait evim oldu. Demem o ki birşeyleri küçümseme ben ticaret yapmayı çok seviyodum ve kendimi hala istediğim noktada bulamasam da zamanla çok şey başardığımı düşünüyorum. Sen de dene birşey kaybetmezsin.
İş hakkında birazcık daha ayrıntı alabilir miyiz ?

Geri
Yukarı