Steam Nasıl para kazanılır?

Ben en çok hellcase kullanıyorum ama başlangıçta 5$ bitiktirince 5$ yatırıp onu çekmen gerekiyor sonrasında günlük bonusdan gelen paralarla ücretsiz skin gelmiş oluyor haftada 30, 40TL falan şanslıysan daha çok. [[[[[ Birde bussines tour da dlc leri indirimde alıp kutu açıyorum eskiden dlc ler indirimde 2,3 tl oluyordu şimdi zamlanmış olabilir. Buradan gelen paralarla da cs de yatırım yapıyorum tekrar bu yöntemle 2 steam hesabıyla 3,4 yıldır ilerliyorum tavsiye ederim. Birde buradan gelen paralarla csgo da opersyon alırsan onlarda bayya kar ettiriyor bana ettirmişti.
Çoklu hesaptan hellcase'den ban yemedin mi? Ben yan hesap açık 0.50$'dan 13 dolara çıktım ve 5$ para yatırdım skini çekerim diye, ban yedim.

Hocam genel olarak bazı oyunların arka planları iyi para yapıyo onları youtube'dan bakım birleştire bilirisin fakat biraz riskli haberin ola

Çoklu hesaptan hellcase'den ban yemedin mi? Ben yan hesap açık 0.50$'dan 13 dolara çıktım ve 5$ para yatırdım skini çekerim diye, ban yedim.
Mesajınızı geç gördüm kb ben ban yemedim 2 hesabıda nerdeyse hergün aynı saate kullanıyorum hatta iki hesabı kasa savaşında birlikte savaştırıyorum kazanma garantili oluyor. Bende ban yerim diye korktum ama öyle birşey olmadı bende

Mesajınızı geç gördüm KB ben ban yemedim 2 hesabıda neredeyse her gün aynı saate kullanıyorum hatta iki hesabı kasa savaşında birlikte savaştırıyorum kazanma garantili oluyor. Bende ban yerim diye korktum ama öyle bir şey olmadı bende.
VPN açıp mı oynuyorsun, yoksa aynı PC'den mi? Ben 8-9 hesap açmıştım öyle ban yemiştim ama aynı İP'den hesap açarsan multiden yiyorsun diye biliyorum.

VPN açıp mı oynuyorsun, yoksa aynı PC'den mi? Ben 8-9 hesap açmıştım öyle ban yemiştim ama aynı İP'den hesap açarsan multiden yiyorsun diye biliyorum.
Yok vpn felan kullanmıyorum aile üyelerinin telefonundan açtım hesapları hellcase oynarken aynı bilgisayar üzerinde oynuyorum ama sıkıntı olmuyor bende stem mobile hesap ekleme gelince diğer hesaplarıda ekledim hepsi 1 telefonda

Geri
Yukarı