Çözüldü Nasıl port başvurusu yapılabilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HoshimachiSuisei

Hectopat
Herhangi internet servisinden altyapı soruguladığımda "adresinizde internet hizmetleri için gerekli altyapı bulunmamaktadır" seklinde yazılar alıyorum ve anladım port dolmus. Port başvurusu nasıl alabilirim?

Çözüm
Türk Telekom'dan geldiler ve hallettiler beklediğimden daha hızlı sürdü meğerse bos port varmis 😄 sorgulama yapinca ne kadar destekledigini gösteriyor.
Herhangi internet servisinden altyapı soruguladığımda adresinizde internet hizmetleri için gerekli altyapı bulunmamaktadır. seklinde yazılar alıyorum ve anladım port dolmus port basvurusu nasıl alablirim?

Türk telekoma gibip port başvurusu için formu doldurcaksın imza atacaksın ve 1-2 sene bekleyeceksin. Genelde böyle yapıyorlar.

Babam operatör. Biz köye port getirmek için babam kendi makinesiyle adamlara bedava çalışmıştı ve port için kazı falan yapmıştı. Adamlarda 2 ay bekleyerek portu getirmişlerdi o da her gün müşteri hizmetlerini aradığımız için nerdeyse. Böylece tüm köy altyapı ve porta kavuşmuştu. Böyle bir olay olmadıkça çok bekletirler hocam.

Türk Telekom'dan geldiler ve hallettiler beklediğimden daha hızlı sürdü meğerse bos port varmis 😄 sorgulama yapinca ne kadar destekledigini gösteriyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-08-18-16-29-04-569_com.chrome.beta.jpg
    Screenshot_2021-08-18-16-29-04-569_com.chrome.beta.jpg
    57,7 KB · Görüntüleme: 141
Çözüm

Geri
Yukarı