Nasıl şahıs şirketi açabilirim?

inos

Centipat
Daha fazla  
18 yaşından küçüğüm. Shopier'dan dijital ürün satmak istiyorum. Nasıl şahıs şirketi açabilirim? Ayrıca belli bir gelire kadar vergi mükellefi olunabiliyor diye biliyorum. Beni bilgilendirirseniz sevinirim.

18 yaşından küçüğüm. Shopier'dan dijital ürün satmak istiyorum. Nasıl şahıs şirketi açabilirim? Ayrıca belli bir gelire kadar vergi mükellefi olunabiliyor diye biliyorum. Beni bilgilendirirseniz sevinirim.
18 Yaşından küçükken şahıs şirketi açamassın babandan isteyebilirsin.

18 yaşından küçükken şahıs şirketi açamazsın babandan isteyebilirsin.

e-Devlet şifresi alabilen herkesin şahıs şirketi açabileceğini biliyorum. e-Devlet şifresi alabilmek için gerekli olan yaş 15. anne ve babanın imzasıyla 15 yaşından büyük olan kişilerin şirket açabileceğini biliyorum. Ancak şahıs şirketini açmak için ne yapılması gerektiğini bilmiyorum. Sadece anne ve babanın imzası ile 15 yaşından büyük olanların şirket açabileceğini biliyorum.

Babanın adına açıp sat çoğu kişi öyle yapıyor.

Gençler vergi muafiyetinden yararlanıyor bildiğim kadarıyla. O yüzden kendi üstümden şirket açmak daha avantajlı düye düşünüyorum.

Babanızın adına veya kendi adiniza notere başvurarak açabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için mali müşavire danışmanız daha iyi olur keza sizin muhasebenizi yapacak biri de lazım.

Babanızın adına veya kendi adiniza notere başvurarak açabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Mali müşavire danışmanız daha iyi olur keza sizin muhasebenizi yapacak biri de lazım.

Anladım. Bilgi için teşekkür ederim.

Mükellef adlı siteden açabilirsin.

Deneyeceğim.

Mükellef adlı siteden açabilirsin.

Mükellef adlı siteden bir müşteri temsilcisiyle görüştüm. 18 yaşından küçükler mükellef adlı siteden şirket kurulumu gerçekleştiremiyormuş. Notere başvurarak halletmeye çalışacağım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı