Çözüldü Nasıl sürekli çevrimdışı olunabilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Karusd

Hectopat
Merhaba, Steam'de Idle Daddy kullandığım için sürekli oyuna girip çıkıyor olarak gözüküyorum. Nasıl sürekli çevrimdışı moda alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam idle maxter extended kullanıyorum aslında.
1.PNG

profili düzenle kısmından gizlilik ayarlarına girin oyun detaylarını gizli yaparsanız oynadığınız oyunlar başkalarına gözükmez. Aynı zamanda hesabınızda bulunan oyunlar da başkalarına gözükmez. Kart kasalanlar için önerdiğim ayar budur. Hem hesabınızdaki sakıncalı oyunları başkaları göremez, hem de siz oyunada iken başkaları sizi çevrimiçi olarak görür, oyunda olarak göremez.
1698272727275.png

Görünmez modu kullanın.

Idle Daddy'in ayarlarından çevrimdışı kart düşürme özelliğini açmanız gerekmekte.

Hocam idle maxter extended kullanıyorum aslında.
1.PNG

profili düzenle kısmından gizlilik ayarlarına girin oyun detaylarını gizli yaparsanız oynadığınız oyunlar başkalarına gözükmez. Aynı zamanda hesabınızda bulunan oyunlar da başkalarına gözükmez. Kart kasalanlar için önerdiğim ayar budur. Hem hesabınızdaki sakıncalı oyunları başkaları göremez, hem de siz oyunada iken başkaları sizi çevrimiçi olarak görür, oyunda olarak göremez.

Çözüm
Eki Görüntüle 1990308

Profili düzenle kısmından gizlilik ayarlarına girin oyun detaylarını gizli yaparsanız oynadığınız oyunlar başkalarına gözükmez. Aynı zamanda hesabınızda bulunan oyunlar da başkalarına gözükmez. Kart kasalanlar için önerdiğim ayar budur. Hem hesabınızdaki sakıncalı oyunları başkaları göremez, hem de siz oyunada iken başkaları sizi çevrimiçi olarak görür, oyunda olarak göremez.

Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı