Nasıl zaman geçer?

Çok saçma değil mi anime çizgi filmler? Bir de animenin hastaları var. Gece gündüz izliyorlar. Saçma deyince de linçliyorlar. Bu bir örnek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Korkmayın be hocam ben otaku değilim 1-2 haftada 5-6 bölüm izlerim sadece :)

Daha yeni yataktan kalkmış bulunmaktayım ama acayip bir susama hissi geldi ve daha 8 saat var. Orucumu da bozmak istemiyorum. Ne yapabilirim veya ne ile oyalanmalıyım? Oyun oynamayı sevmediğimden oyun oynamak hariç.
Dizi, anime ve film izleyebilirsin. Dizi önerisi olarak Mandalorian, Invincible ve Love, Death and Robots'u öneriyorum. Film olarak Harry Potter veya Yüzüklerin Efendisi serisini bitirebilirsin. Anime olarak Jujutsu Kaisen, Detective Conan, Vinland Saga, Kimetsu no Yaiba, Kengan Ashura ve Dr. Stone'u izleyebilirsin.

Not: Her zaman bu animeleri önerdiğimi biliyorum :D. Anime isimlerini aklımda tutamıyorum bu yüzden hatırladıklarımı söylüyorum :D.
Çok saçma değil mi anime çizgi filmler? Bir de animenin hastaları var. Gece gündüz izliyorlar. Saçma deyince de linçliyorlar. Bu bir örnek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Animeye göre değişir. İyi olan var, kötü olan var.

Hocam oyun oynamayı sevmiyorum demişsiniz ama People Playground'a bir göz atın derim. Hem modlar ile vakit geçirilebilir hem de çok rahatlatıcı. Kendi kafanızdan senaryo kurup People Playground'da yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı