Nasıl zengin olunur?

Halk keriz zengin olmanın illa bir yolu bulunur (!)

Yaşınız daha küçük ama illa bir şeyler yapmak istiyorsanız babanızla beraber çalışıp ortaya aklınız da ki ürün ile ilgili bir prototip çıkarmaya çalışın
Haklısın
Peki o zaman neden Albert Einstein İzafiyet teorisini 14 15 yaşında bulmadı aklı başa getiren yaştır
tecrübedir.
Akıl yaşta değil başta. Tecrübe konusunda haklısın.

Derslere kafamı yormayı gereksiz buluyorum ve Türkiye'nin eğitim anlayışını da.
Kaliteli çevre karakterini ve düşünce yapını ciddi manada etkiler, bu sebeple inan bana düşük puanlı liselerde eğitim görmek istemezsin.

Para kazanmak, kazandığın parayı biriktirmek, paranın daha değerli olacağı bir şeyler bulmak(arsa, döviz, altın, hisse senetleri vb.), al sat yapmak zenginliğe giden yolların adımları.

Şu an senin yaşında olsam yapacağım şey epi-topu 2 ay kalan sınava çalışmak, bundan sonra ilgi duyduğun alanı ve gerekliliklerini araştırmak, ondan sonra üretim yapmak olurdu. Bilgisiz ürün üretemezsin.

Hocam yeniliklere açık olun aynı konuyu babamla oturup konuşuruz bundan daha önce Bitcoin işini konuşurduk icraat yapsaydık size 2 tapu 2 ruhsat gösterirdim önemli olan çağa ayak uydurmak veya çağın ilerisine gitmek yazılımdan bahsettiğiniz için söylüyorum evet bir developer olarak Türkiye'de yaşam standartlarının üstünde yaşarsınız fakat zengin olmanız için bunu ötesine geçip yenilikçi ve üretken bir insan olmanız gerek herkesin yaptığı şeyleri yaparak zengin olamazsınız maaşla zenginlik içinde hayatınızı o işe adamanız gerekir yani kısacası yenilikçi ve akılcı olun yeni şeyleri fırsata çevirin.

Bilgisayar bileşenleri hakkında çok bilgiye sahibim. Yazılım, program falanda az olsa da var. Zaten bunları bilmeden hiçbir yere gelemem orası ayrı.

YouTube kanalı aç ve ilk başta shorts videoları at. Sonra 1K aboneye ulaştığında 10dk videolara başlarsın.

Geri
Yukarı