Okuyarak zengin olunur mu?

• Konuyu başlatan Wense
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 38
  • Görüntüleme 11B

Okuyarak zengin olunur mu?

• Olunur.

Oy: 37 20,9%
  • Olunmaz.

Oy: 52 29,4%
  • Çok az kişi olabilir.

Oy: 88 49,7%

• Oy verenlerin toplamı
    177

Wense

Picopat
Selamlar arkadaşlar,

Bu olayın nasıl aklıma geldiğini burada anlatmayacağım, birçok video izledim ve insanlar bunları birbirleriyle tartışıyor, bende "Technopat" ailesine bu tartışmayı açmak istedim. Sorumuz şu;

- Okuyarak zengin olunur mu?

Benim cevabımı soruyorsanız bence olunmaz, sebebi ise hep aynı maaş aldığın ve çok az zam aldığın yerde aynı maaşlar ile zengin olmanın mümkün olacağını sanmıyorum, kendi emeğin ile arttırabildiğin maaş ile bence zengin olabilirsin.

(Örnek: Şirket kurmak, ürün alıp satmak, yayıncı olmak.)

Bunlar insanların yaptıkları şeylere göre değişiyor, yayıncı adam iyi popülerse sohbeti güzelse fazla kazanır mesela, parayı veren taraf devlet olmaz kendi kapasitesine göre maaş alır bu adam.

Ama normal bir yayıncı hiç kazanmaz. Bunlardan bahsediyorum, birbirinize saygı göstererek yorumlarınızı belirtirseniz iyi olur.

(Bu benim fikirim belki benim bilmediğim ekstra şeyler de vardır, eğer öyleyse gerçekten kusuruma bakmayın.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar arkadaşlar,

Bu olayın nasıl aklıma geldiğini burada anlatmayacağım, birçok video izledim ve insanlar bunları birbirleriyle tartışıyor, bende "Technopat" ailesine bu tartışmayı açmak istedim. Sorumuz şu;

- Okuyarak zengin olunur mu?

Benim cevabımı soruyorsanız bence olunmaz, sebebi ise hep aynı maaş aldığın ve çok az zam aldığın yerde aynı maaşlar ile zengin olmanın mümkün olacağını sanmıyorum, kendi emeğin ile arttırabildiğin maaş ile bence zengin olabilirsin.

(Örnek: Şirket kurmak, ürün alıp satmak, yayıncı olmak.)

Bunlar insanların yaptıkları şeylere göre değişiyor, yayıncı adam iyi popülerse sohbeti güzelse fazla kazanır mesela, parayı veren taraf devlet olmaz kendi kapasitesine göre maaş alır bu adam.

Ama normal bir yayıncı hiç kazanmaz. Bunlardan bahsediyorum, birbirinize saygı göstererek yorumlarınızı belirtirseniz iyi olur.

(Bu benim fikirim belki benim bilmediğim ekstra şeyler de vardır, eğer öyleyse gerçekten kusuruma bakmayın.)
Bir kişi ben başarılı olacağım diyorsa olur ancak ülkemizde biraz zor olabiliyor , yine de başarılı olacağım diyorsa o kişi illa bir yolunu bulur . Memur olursa da yıllarca aynı masada oturarak içten bir şekilde çürümeye başlar çünkü vücut bir makine olmadığı için katlanamayacaktır .

Son düzenleme:
bir kişi ben başarılı olacağım diyorsa olur ancak ülkemizde biraz zor olabiliyor , yine de başarılı olacağım diyorsa o kişi illa bir yolunu bulur . Memur olursa da yıllarca aynı masada oturarak içten bir şekilde çürümeye başlar çünkü vücut bir makine olmadığı için katlanamayacaktır .
Noktalama işaretleri önceki kelimeye bitişik olarak konur ve cümleye büyük harf ile başlanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı