Nasılsınız? Hayat nasıl?

Mükemmel bir yakın arkadaşım var ve ilgi duyduğum bir kız var onunla konuşuyoruz, yakın arkadaşımda ilgi duyduğum kızın yakın arkadaşıyla konuşuyor. Bilmiyorum, iyi.

Ne güzel işte. 😄

Ülkeyi sonsuza kadar terk ettiğim tarih.

Hocam bavulunuza beni de koyun küçük bir alana sığarım bir şey yapmanıza gerek yok şarj edin yeterli. (!)
Dostum ülkeyi degiştircek olan biziz. Yani daha iyi yerlere gelip bir şeyler yapabileceğimiz mümkün hala. Ama sizin kararınız terk etme konusu size kalmış yani ben de olsam geri kalan yillarımı bu rezalet sistemde yaşamamayı dilerdim ama yapacak bir şey yok ben çıkamıyorum ve biz umuduz yapacak bir şey yok başka. Başka bir sebepten dolayı mı cikacaktiniz yoksa?

Ne güzel işte. 😄

Hocam bavulunuza beni de koyun küçük bir alana sığarım bir şey yapmanıza gerek yok şarj edin yeterli. (!)
Dostum ülkeyi degiştircek olan biziz. Yani daha iyi yerlere gelip bir şeyler yapabileceğimiz mümkün hala. Ama sizin kararınız terk etme konusu size kalmış yani ben de olsam geri kalan yillarımı bu rezalet sistemde yaşamamayı dilerdim ama yapacak bir şey yok ben çıkamıyorum ve biz umuduz yapacak bir şey yok başka. Başka bir sebepten dolayı mı cikacaktiniz yoksa?

Eğitim için (üniversite) Avrupa'ya gidiyorum ama tabii ki eğitimden sonra da buraya geri dönmeyeceğim kalacağım komple. Avrupa içinde ülkemi değiştiririm en fazla ya da ABD.

Eğitim için (üniversite) Avrupa'ya gidiyorum ama tabii ki eğitimden sonra da buraya geri dönmeyeceğim kalacağım komple. Avrupa içinde ülkemi değiştiririm en fazla ya da ABD.

Üniversite kazanmanız güzel. Sizin kararınız biz bir şey diyemeyiz ama dediğim gibi sizin mantıkla da bir yere varamayız.

Hiç kalmadan 4'e geçsemde alttan çok fazla dersimin olması, özellikle 2. sınıfta okula çok uzak mesafeden gelmem sebebi ile yerin dibine vurmuş ortalamam sebebi ile çapraza kalmak üzereyim.

Üniversite kazanmanız güzel. Sizin kararınız biz bir şey diyemeyiz ama dediğim gibi sizin mantıkla da bir yere varamayız.
Ben ülkemi geliştireceğim diyip burda kalan adamı anca tebrik ederim ama elimde fırsat varken kendi hayatımı değiştireceğim çünkü halkın yarısı gelişmeyi haketmiyor bile. İnsan dışı göçmenlermi dersin saçma sapan dini topluluklar iyice islam ve arap kültüründen şeylerin buraya gelmesi mi dersin. Yani yeni bir hükümetin gelip bir şeyler yapması lazım. Diyaneti kapatmalılar göçmenleri yollamalılar dini topluluklar kurumlar kapanmalı burası seküler bir avrupa ülkesi olmalı. Üretmeliyiz. Türkiye siyasetine atılıp hayatımı boşa harcayamam maalesef :d.

Hiç kalmadan 4'e geçsemde alttan çok fazla dersimin olması, özellikle 2. sınıfta okula çok uzak mesafeden gelmem sebebi ile yerin dibine vurmuş ortalamam sebebi ile çapraza kalmak üzereyim.

Kaçıncı sınıfsınız?

Ben ülkemi geliştireceğim deyip burada kalan adamı anca tebrik ederim ama elimde fırsat varken kendi hayatımı değiştireceğim çünkü halkın yarısı gelişmeyi hak etmiyor bile. İnsan dışı göçmenler mi dersin saçma sapan dini topluluklar iyice İslam ve Arap kültüründen şeylerin buraya gelmesi mi dersin. Yani yeni bir hükümetin gelip bir şeyler yapması lazım. Diyaneti kapatmalılar göçmenleri yollamalılar dini topluluklar kurumlar kapanmalı burası seküler bir Avrupa ülkesi olmalı. Üretmeliyiz. Türkiye siyasetine atılıp hayatımı boşa harcayamam maalesef :d.

Size kalmış sizde haklısınız aslında ama yapacak bir şey yok. Ben kalıyorum maalesef.

Kaçıncı sınıfsınız?

4 hocam belirttim son senem, şimdi muhtemelen çapraza kalacağım ve ortalaması düşük olan yükseltme alabileceğim derslerimin hepsi güz dersi. Bahar dönemi derslerinde yükseltme almaya kalkmam sadece ortalamamı düşürme riski yaratır.

4 hocam belirttim son senem, şimdi muhtemelen çapraza kalacağım ve ortalaması düşük olan yükseltme alabileceğim derslerimin hepsi güz dersi. Bahar dönemi derslerinde yükseltme almaya kalkmam sadece ortalamamı düşürme riski yaratır.

Anladım, bu konuda pek yardımcı olabileceğimi sanmıyorum çözümü sizin aramanız lazım. Bu arara ben çapraza kalmanın anlamını tam bilmiyormuşum. İlkokul 4 anladım.

Geri
Yukarı