Çözüldü Nat Geo Wild dişi aslan yavrularını koruduğu ve aslan ile firavun faresi dövüşü iki belgeselin adı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vaper06

Kilopat
Daha fazla  
Dişi anne aslanın yavrularını koruduğu video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Firavun faresi hakkında bulunması için kısa video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu arada dişi aslan yavrusunu koruduğu videonun belgeseli "Son Aslanlar" değil baktım.
Umarım birden fazla soru olarak algılanmaz ikisi de Nat Geo Wild'ın.

Çözüm
İlk video dişi aslan Kali'nin erkek aslan Fang ile olan kavgası sanırım. "African Cats" belgelesinde olabilir.
Dişi anne aslanın yavrularını koruduğu belgeselin adı: Bataklık Aslanları.
Video:
Bir Firavun Faresi kaldı. :)

Firavun Faresini de buldum 🥳🥳
Merak edenler olursa ikisi de 31 Dakikada geçiyor şaka yapmıyorum gerçekten. :) 🤔

Attığım videolar doğrultusunda konu çözülmüştür. Çözüme kavuşturulabilir.
İlk video dişi aslan Kali'nin erkek aslan Fang ile olan kavgası sanırım. "African Cats" belgelesinde olabilir.
Dişi anne aslanın yavrularını koruduğu belgeselin adı: Bataklık Aslanları.
Video:
Bir Firavun Faresi kaldı. :)

Firavun Faresini de buldum 🥳🥳
Merak edenler olursa ikisi de 31 Dakikada geçiyor şaka yapmıyorum gerçekten. :) 🤔

Attığım videolar doğrultusunda konu çözülmüştür. Çözüme kavuşturulabilir.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı