NAT türü: Katı yazıyor

Berkdll

Femtopat
Daha fazla  
Önceden bulunamadı yazıyordu, onu birkaç kod ile halletim bu kez de katı yazıyor. Ben bunu nasıl çözeceğim? Denemediğim teknik, denemediğim kod kalmadı. 85 TL kıyıp Minecraft aldık oynayamıyoruz şaka gibi.

Dosya Ekleri

• resim_2021-07-30_030117.png
    resim_2021-07-30_030117.png
    17,6 KB · Görüntüleme: 135
  • resim_2021-07-30_030200.png
    resim_2021-07-30_030200.png
    16,4 KB · Görüntüleme: 131
Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğim gibi farklı portlara ve yönlendirmelere izin veriliyor olabilir. Yukarıda da belirttim hocam.

Her ISS'nin ki farklı oluyor genelde. Bana göre en etkili Cgn'ler yine Türk Telekom ve Superonline. Çok katı oluyor.

GIBIRNet zaten oyun alanındaki problemlere hakim. Muhtemelen bu port kurallarını düzenlerken bunu göz önünde bulundurmuşlar.

Orta yazıyorsa zaten Cgn'de en iyisi. Açık yazamaz zaten teknik olarak.

Ya dostum ben pek anlamıyorum bu konulardan yapmam gerkenleri basit bir dil ile adım adım anlatabilir misin?

Ya dostum ben pek anlamıyorum bu konulardan yapmam gerkenleri basit bir dil ile adım adım anlatabilir misin?
Statik IP almanız lazım. Yine problem yaşarsanız buradan bana yazın ben yardımcı olurum. İnternet Servis Sağlayıcınız ile görüşün. Statik IP talep edin.

Statik IP'yi kendim ayarlayabiliyor muyum peki?
Statik IP adresinizi siz tercihi edemezsiniz. Yine de şansınızı deneyin ama oldukça zor olacaktır ve ekstra bedel istenmesine sebep olabilir. Siz sadece statik bir IP adresine sahip olmak istediğinizi söyleyin.

Statik IP adresinizi siz tercihi edemezsiniz. Yine de şansınızı deneyin ama oldukça zor olacaktır ve ekstra bedel istenmesine sebep olabilir. Siz sadece statik bir IP adresine sahip olmak istediğinizi söyleyin.

İnternet sağlayıcısı babamın arkadaşı, şu an babama söyledim talep edecek. Bekliyorum şu an haber ederim size :)

Geri
Yukarı