Nato Software Türk yapımı mı?

Nato Software Türk yapımı mı ?

• Evet !

Oy: 1 4,8%
  • Hayır !

Oy: 5 23,8%
  • Bilmiyorum !

Oy: 15 71,4%

• Oy verenlerin toplamı
    21

Hazır tasarımlar bunlar hep... Artık o kadar ki firma adından bile bu temayı kendilerinin yapıp yapmadığını anlayabiliyorum. %90 hosting sektörü hazır template kullanıyor çünkü hep aracılık yapıyorlar. Hizmet sağlayan A firması ucuz bir host hizmeti sunuyor B firması da A firmasından alıyor ama siz Siz B firmasından satın alıyorsunuz Size de B fiyatı çekiyorlar maalesef ama hizmet hala A seviyesinde :( . Asıl hizmet verenlere baktığınızda bulduğunuzda zaten ucuz görüyorsunuz. Umarım o firmaları bulursunuz.

Screenshot_333.png

Çevirinin bu kadar kötü olduğunu düşünürsek pek sanmıyorum.

Bu sitenin Türk yapımı olup olmamasının size ne faydası olacak onu anlamadım ben. Tasarımı öyle bizim ülke sınırlarından zor çıkacak bir tasarım da değil. Hatta büyük ihtimalle hazır şablona oturtulmuş bile olabilir. Onun haricinde bildiğiniz hosting firması sitesi işte :)

Hazır tasarımlar bunlar hep... Artık o kadar ki firma adından bile bu temayı kendilerinin yapıp yapmadığını anlayabiliyorum. %90 hosting sektörü hazır template kullanıyor çünkü hep aracılık yapıyorlar. Hizmet sağlayan a firması siz b firmasından alıyorsunuz size de b fiyatı çekiyorlar maalesef. Asıl hizmet verenlere baktığınızda bulduğunuzda zaten ucuz görüyorsunuz. Umarım o firmaları bulursunuz.

WHMCS sistem kullanınca tasarım yazmak işime gelmiyor doğrusu.

İnternette "Nato Software" diye bir site gördüm. Tasarımı falan güzel, kullanacağımdan değil merakımdan soruyorum. Bu site Türk yapımı mı?

Bu sistem bana ait, bir arkadaş ile ortak yürütüyoruz ama neden böyle bir konu açtınız onu anlamadım? :D

WHMCS sistem kullanınca tasarım yazmak işime gelmiyor doğrusu.

Bu sistem bana ait ama neden böyle bir konu açtınız onu anlamadım? :D

Yaz denilmiyor ki hatta siz istediğinizi yapın.

Fikrimce ki çoğu kişinin algısı bu yönde düzenlemeye renk değiştirmeye bile uğraşmayacaksınız nasıl dosyalarımızı koruyacak 7/24 uptime garantisi vereceksiniz ki? En azından bu basit işlemi bile yapabilirdiniz. Elbette siz ne isterseniz o "buçukluk iş yapmayan tama hasret bırakırmış" derler bizim köyümüzde efendi

Gerçi reklam kokan hareketler bunlar sıktı artık

Yaz denilmiyor ki hatta siz istediğinizi yapın.

Fikrimce ki çoğu kişinin algısı bu yönde düzenlemeye renk değiştirmeye bile uğraşmayacaksınız nasıl dosyalarımızı koruyacak 7/24 uptime garantisi vereceksiniz ki? En azından bu basit işlemi bile yapabilirdiniz. Elbette siz ne isterseniz o "buçukluk iş yapmayan tama hasret bırakırmış" derler bizim köyümüzde efendi.

Gerçi reklam kokan hareketler bunlar sıktı artık.

Sistemin rengi, tasarımı müşterilerin veri güvenliğini ifade etmiyor. Benim hizmet aldığım firmanın tasarımını görseydiniz, uzak dur derdiniz.
Reklam kokan hareket değil, gerçekten ihtiyaç sahiplerine ücretsiz sağlıyorum. Reklama gerek yok çok şükür. Hatta böyle bir konu niye açıldı onu bile anlamadım?

Yeni konular

Geri
Yukarı