Nato Software Türk yapımı mı?

Nato Software Türk yapımı mı ?

• Evet !

Oy: 1 4,8%
  • Hayır !

Oy: 5 23,8%
  • Bilmiyorum !

Oy: 15 71,4%

• Oy verenlerin toplamı
    21
Sistemin rengi, tasarımı müşterilerin veri güvenliğini ifade etmiyor. Benim hizmet aldığım firmanın tasarımını görseydiniz, uzak dur derdiniz.
Reklam kokan hareket değil, gerçekten ihtiyaç sahiplerine ücretsiz sağlıyorum. Reklama gerek yok çok şükür.

Ücretsiz sağlamanız umrumda bile değil bu konunun açılması ve sizin damlamanız yeterince konunun ne maal olduğunu ifa etmekte. İşlevsel bir firmanın (ki bunu iddia ettiniz veri güvenliğe şat şatasında) günümüzde görselleştirilmemesi görselleştirilememesi ve değiştirilememesi bence firmanın işlevselliğine de kem vurmakta. Sen diyorsun ki ben cümle kuramıyorum ama kod yazıyorum? görselliğe önem vermiyorum güvenliğe önem veriyorum demenin bir başka deyimi :) En ufak tasarım yani görsel değiş section değiş ama yok yok yok koy temayı al vergi levhasını ki bakmadım var mı? olsa dahi yine umrumda değil yeterince reklam yaptık bence yeterli tebrikler 5-6 kişiye daha fiyatlarınızı öğrettiniz

Ücretsiz sağlamanız umrumda bile değil bu konunun açılması ve sizin damlamanız yeterince konunun ne maal olduğunu ifa etmekte. İşlevsel bir firmanın (ki bunu iddia ettiniz veri güvenliğe şat şatasında) günümüzde görselleştirilmemesi görselleştirilememesi ve değiştirilememesi bence firmanın işlevselliğine de kem vurmakta. Sen diyorsun ki ben cümle kuramıyorum ama kod yazıyorum? Görselliğe önem vermiyorum güvenliğe önem veriyorum demenin bir başka deyimi :) en ufak tasarım yani görsel değiş section değiş ama yok yok yok koy temayı al vergi levhasını ki bakmadım var mı? Olsa dahi yine umurumda değil yeterince reklam yaptık bence yeterli tebrikler 5-6 kişiye daha fiyatlarınızı öğrettiniz.

Konuyu açan arkadaşla benim yazdığım mesajın arasındaki dakika farkı 16. arkadaş kişisel sitem üzerinden bana ulaşmış, cevapladıktan sonra Sosyal'e geri döndüm, konu başlığında site adını gördüm. Burada saçma bir durum yok.
Eğer amaç baltalamak ise, bu platformda çok da sanmıyorum başarabileceğini. Tasarımı değiştirmeden, düzenlemeden doğrudan yüklemem neden bu kadar zoruna gitti, nedir yani derdin? Çok mu güzel? :D.
vergi levhası konusuna gelirsek, birçok reseller bayii de olmadığı gibi bizde de levha yok. :) bunun saklanacak durumu olmadığı gibi, yalan konuşmakta olmaz.
Ama anladığım kadarıyla ücretsiz destek sağlamam (gerek yazılım gerek teknik destek), site tasarımı ve bana çok fazla kin bağlamışsınız, problem yok sizin gibi insanları ben çok gördüm açıkçası. :D.

Tebrikler 5-6 kişiye daha fiyatlarınızı öğrettiniz.

5-6 Kişiye fiyat öğretmem bir anlam ifade etmiyor.

Konuyu açan arkadaşla benim yazdığım mesajın arasındaki dakika farkı 16. arkadaş kişisel sitem üzerinden bana ulaşmış, cevapladıktan sonra Sosyal'e geri döndüm, konu başlığında site adını gördüm. Burada saçma bir durum yok.
Eğer amaç baltalamak ise, bu platformda çok da sanmıyorum başarabileceğini. Tasarımı değiştirmeden, düzenlemeden doğrudan yüklemem neden bu kadar zoruna gitti, nedir yani derdin? Çok mu güzel? :D.
vergi levhası konusuna gelirsek, birçok reseller bayii de olmadığı gibi bizde de levha yok. :) bunun saklanacak durumu olmadığı gibi, yalan konuşmakta olmaz.
Ama anladığım kadarıyla ücretsiz destek sağlamam, site tasarımı ve bana çok fazla kin bağlamışsınız, problem yok sizin gibi insanları ben çok gördüm açıkçası. :D.

5-6 Kişiye fiyat öğretmem bir anlam ifade etmiyor.
"birçok reseller bayii de olmadığı gibi bizde de levha yok." bahsettiğiniz firma/sitelerde olmaması ( ki ne kadar doğru?) sizde de olmayacağı anlamına gelmez. Ve madem vergi levhanız yok neden sitede ürün alırken vergi de alıyorsunuz :). Birkaç saat sonra konu kilitlenir muhtemelen.

"Birçok reseller bayii de olmadığı gibi bizde de levha yok." Bahsettiğiniz firma/sitelerde olmaması ( ki ne kadar doğru?) Sizde de olmayacağı anlamına gelmez. Ve madem vergi levhanız yok neden sitede ürün alırken vergi de alıyorsunuz :). Birkaç saat sonra konu kilitlenir muhtemelen.

O vergilendirme sanal pos kesintisine gidiyor, konunun kilitlenmesi değil silinmesi bile inan zerre umurumda değil.

Konu sahibi;
1591101022116.png

Bu arkadaşın benim yüzümden durduk yere ban yemesini istemem, ilgili moderatör.

Son düzenleme:
Hepinizden özür diliyorum. Konu yanlış anlaşılmış, [T] ile ismi başlayan hocamızın Steam hesabında gördüm zaten başka birinin mi diye sormuştum. Kusura bakmayın, iyi forumlar. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı