Navigasyon Önerisi

Oğuz26

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
150 TL'ye kadar Navigasyon almayı düşünüyorum. Ömür boyu güncelleme ve FM verici gibi özellikleri ön planda olmak üzere önerilerinizi bekliyorum.

Navigasyon kullananlar hangi markayı kullanıyor ve kullandıkları markadan memnunlar mı ? Navigasyon konusunda beni bilgilendirirseniz sevinirim :D

Kendim navigasyon olduğum için gerek duymuyorum :) Bu forumda navigasyon kullanan çok az kişi vardır, gundesman garanti bu konu ile ilgili bilgiye sahiptir.

Öncelikle ailevi sorunlardan aktif değilim ufaklık hasta bu aralar gene...
Bu konuda net yazıyorum kardeşim araçlara entegre cihazlar kullandım kendim alıp kullanmadım deneyimim yok ama çevremden duyduklarımla bilgi vereyim buda sana ön ayak olsun..Ayrıca ben klasik araçlar kullandığımdan (1951 Direksiz Chevrolet var şuan bende) onlara bunu takmak sanki hakaret gibi geliyor :)
Navigasyon meselesine gelince ömür boyu ücretsiz güncelleme diyen benim bildiğim Piranha markası idi.Aynı marka 7 iş gününde arıza olursa teslimde diyordu ama çok şikayetler gördüm duydum bunu tavsiye etmem..
Çoğunlukla kullanılan ve memnun çok insan da gördüğüm marka Tomtom . İstediğin rakama yakın Türkiye için uygun olan cihazı olduğunu biliyorum. Bunu deneyenleri gördüğüm ve memnun kaldıkları için tavsiye ederim..
Ayrıca sana teşekkür ederim Otomobil ve donanımları ben için çok önemli dolayısıyla devamlı güncel takipdeyim ve nerdeyse fuar kaçırmıyorum.. Navigasyon konusunda bilgim olmaması benim eksikliğim en azından araştırmış olmalıydım.. Denemeliyim demekki :)

Kendim navigasyon olduğum için gerek duymuyorum

:) Bu forumda navigasyon kullanan çok az kişi vardır, gundesman garanti bu konu ile ilgili bilgiye sahiptir.

Allah iyiliğini versin dedim bu gundesman ne olaki ? Google amcaya sordum seni hemen endexlemiş ikinci sırada bu konu çıktı :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yalan yok :) Nikin aklıma gelmedi, aramaya da üşendim bildiğim gibi yazdım. Bu forumda araçlar hakkında genel ve en iyi bilgiye sahip olan sensin abi bildiğim kadarı ile ve direksiz chevrolet :like:

- - - Güncellendi - - -

Ayrıca geçmiş olsun abi önemli bir şey mi?

Yalan yok :) Nikin aklıma gelmedi, aramaya da üşendim bildiğim gibi yazdım. Bu forumda araçlar hakkında genel ve en iyi bilgiye sahip olan sensin abi bildiğim kadarı ile ve direksiz chevrolet :like:

Doğa seviyoruz ailece 1980 Silverado ile kartepeye gelmiştim birde bununla geleceğim..Nic meselesine çok güldüm :)
Ekleme yapmışsın sağolasın.. Bizim ufaklığın bağışıklık sistemi zayıf gene çaktırmadan muhtemelen dondurma falan yedi kız olduğundan biraz tarafımdan yüz buluyor ama bakalım hayırlısı..

Kartepe derken? Eğer alabalık restorantlarına, maşukiyeye ve dağ yoluna falan gelirsen ben de orada olursam garanti arabayı tanırım aracın önüne atlarsam deli sanma :) Kaç kişi de direksiz Chevrolet olur ki :)

Kartepe derken? Eğer alabalık restorantlarına, maşukiyeye ve dağ yoluna falan gelirsen ben de orada olursam garanti arabayı tanırım aracın önüne atlarsam deli sanma :) Kaç kişi de direksiz Chevrolet olur ki :)

Trofe (Sazan) ve tabi Turna için gelmiştim.. Gelirsem illa haberin olur tabi.. Balık için bir kaç kez geldim de 3 sene evvel Silverado ile gelmiştim o zaman önüme atlamadın tabi :) Silverado da özel arabadır kamyonet olarak ama bulursam toplanmamış ben toplayacağım Chevy Truck (1953 - Chevrolet) isterim. Yenilenmiş galeride gördüm 49.000$ falandı ama kendim toplamak daha zevkli ve özel :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı