Navigasyonu ve şarjı iyi olan telefon önerileri

Navigasyon öncelikli amacınızsa telefon almayın. Bataryayı su gibi içer. Hiçbir telefon dayanamaz çok uzun süreli navigasyon kullanımına.

@BilgisayarKurdu'na katılıyorum. Hatta gidip 500TL'ye bir navigasyon cihazı alabilirsiniz. Ancak telefon ihtiyacınız varsa ben her zaman Nokia öneririm. Ayrıca Nokia'nın navigasyon uygulaması 100TL'lik uygulamaları aratmayacak cinsten. Lumia 930 alabilirsin.

Araba falan olsa gerektiğinde şarja takarsınız ancak bu motor yani.
GPS gerçekten küçümsenmeyecek miktarda batarya harcar. Sabahtan akşama kadar çalıştıramazsınız.
Piyasadaki 3000-3200 mA bataryaya sahip telefonlar bile bir yere kadar taşır seni. Gün bitmeden 2. defa şarj etme ihtiyacı duyarsınız.

Tatile giderken navigasyon kullanayım dedim. 3200 mAh batarya ile 6 saat dayanabildi anca. İnanılmaz derecede şarj yiyor. Uzun süreli kullanmanız mümkün değil.

Araba falan olsa gerektiğinde şarja takarsınız ancak bu motor yani.
GPS gerçekten küçümsenmeyecek miktarda batarya harcar. Sabahtan akşama kadar çalıştıramazsınız.
Piyasadaki 3000-3200 mA bataryaya sahip telefonlar bile bir yere kadar taşır seni. Gün bitmeden 2. defa şarj etme ihtiyacı duyarsınız.
Hocam bulamadığım siparişlere kısa yolu göreyim kapatırım ben bütün gün açık kalmaz yani 1020 hoşuma gidiyor açıkcası ama 1520 özellik olarak çok daha ileri o benim için bir adım önde diyebilirim. 930'u bilmiyorum. Z1, Z2 almayı düşünüyordum. Şimdi Z3 çıkacak ama ve özellikleri arasında çok fark olmuyor. 16GB LG g3 düşündüm onunda ram 2GB yetersiz bence kararsızım yani...

Nokia'nın navigasyonunun iyi olduğu söyleniyor. Lumia modellerini tercih edebilirsin. Z2 ile Z3 arasında fark olmaz dediğin gibi. LG G3 almışken de 32 GB almak lazım.

Nokia'nın navigasyonunun iyi olduğu söyleniyor. Lumia modellerini tercih edebilirsin. Z2 ile Z3 arasında fark olmaz dediğin gibi. LG G3 almışken de 32 GB almak lazım.
Nokia'da uygun modellere mi yöneleyim yoksa sırf kamerası için 1020 özellikleri için 1520 alternatif olarak 1320 veya 930 gibi modellere mi bakmalıyım sizce? Yani 1020 1520 ne kadar götürür beni... Fiyat olarak bilginiz var mı acaba?

1520 ile 930'un tak farkı batarya ve ekran. Geri kalan özellikleri aynı. Nokia'nın navigasyonu hakkında şüphen olmasın. Kullanıyorum ve daha iyi bir navigasyon görmedim. Google Maps'ten daha iyi. Ayrıca 930'un tasarımı bence daha güzel (y).

Nokia Lumia 930 Fiyatı | Hepsiburada
Açıkcası hoşuma gitti kamerası 1020 ve 1520ye kıyasla nasıldır?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı