Navitech MX170P Navigasyon Cihazını Formatlama

Yusuf Ekici

Hectopat
Navitech MX-170P isimli multimedya cihazına sahibim. Cihaz bir anda açıldığında ekrana dokunmatik senkronizasyonu ayarı getirdi, yapıp girdiğimde ekranda sadece arka plan resmi vardı ama dokunmatik sesleri geliyordu ve bu her açtığımda oluyor. Sonrasında uzun süreli kullanımlarda arada açılıp kapanmaya başladı. Cihazın ekranının altındaki ufak kısmı çıkarıp reset tuşunu buldum fakat o bir şeyi değiştirmiyor. Anladığım kadarıyla formatlamak ve yeniden güncellemek gerekiyor(bilgisayara bağlayıp) yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa yardım edebilirse sevinirim.

Yıllar sonra cevabı biliyorum.

Navitech Mx170P navigasyon formatlama hakkinda sizlere yardimci olacagim sorun yasayan varsa yazsin.

Navitech Mx170p Modeli cihazınız açılış logosundan sonra kalibrasyon ekranı geliyor ve kapatıp açılıyor bir döngüye giriyorsa yazılımının tekrar yüklenmesi lazım. Ama hiçbir yerde yazılımı mevcut değil. Araştırmalarım sonucu ana kart ve işlemcinin marka teyp ile aynı olduğunu fark ettim dün aynı sorun bende de oldu ve jameson kendi sitesinde yazılımını paylaşmış. Aşağıdaki linkten indirin.2-4 veya 8 GB SD kart bulun fat32 formatında biçimlendirin ve linkten indirdiğiniz dosyaları SD kart içine atın. Cihazın GPS giriş SD yuvasına takın otomatik olarak başlatacaktır kurmaya. Kalibrasyon ekranı gelecek ve tamamladığınızda kontağı kapatıp teybi tekrar açın. İşlem bu kadar basit.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı