Nays cashback gelmedi

Xnage

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
msi GeForce RTX 3060 ventus 2x 12GB OC
intel core i5 11400f 11th Gen
16GB(2*8) RAM
Steam'e belirli aralıklarla para yüklüyorum ama bir süredir cashback gelmiyor. Aman aman bir para değil belki ama tam 9 gün önce 40TL yükledim ve halen cashback hesaba gelmedi. Hesap hareketlerini tekrar kontrol ettim. Cashback sınırı da 100TL gözüküyor ama daha kazandığım toplam para 35TL civarı. Eskiden cüzdandan cashback geliyordu diye hatırlıyorum. Nays'ta cüzdan yüklemesinden cashback gelmiyor mu? Papara'yla karıştırıyor olabilirim.

Bazen gelmeyebiliyor. Ben desteğe yazdıktan sonra yaklaşık 2 hafta sonra gelmişi fakat birkaç lira için uğraşmaya değer mi bilemiyorum. Netflix iadesi gelmemişti bende 65TL o yüzden yazmıştım destek kısmına.

Bana da İstanbulkart yüklemesinden gelmiyor. Müşteri hizmetlerine yazıyorsun inceliyorlar. Birkaç gün sonra geliyor.

Steam'e belirli aralıklarla para yüklüyorum ama bir süredir cashback gelmiyor. Aman aman bir para değil belki ama tam 9 gün önce 40TL yükledim ve halen cashback hesaba gelmedi. Hesap hareketlerini tekrar kontrol ettim. Cashback sınırı da 100TL gözüküyor ama daha kazandığım toplam para 35TL civarı. Eskiden cüzdandan cashback geliyordu diye hatırlıyorum. Nays'ta cüzdan yüklemesinden cashback gelmiyor mu? Papara'yla karıştırıyor olabilirim.
Hocam, bende öyle bir şey yaşıyorum, üstelik 1 değil 2 değil ama Nays uygulamasındaki Müşteri hizmetlerine bağlanıp sorunun ne olduğunu söylediğinizde size kayıt oluşturuyor. Ortalama 3 - 4 gün içinde cashback &, Şimdi Kazan veya artık neyse hesabınıza tanımlanıyor ve tanımlandığına dair SMS geliyor.

Teşekkürler arkadaşlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı