Nays hesabı eksi bakiye gösteriyor

Makaleler
2
Yer
İzmir
Arkadaşlar merhaba. Nays uygulamasını bir aydır kullanıyorum biliyorsunuz, kazı kazan da belirli miktarda para veriyor.

Son birkaç gündür ne alakaysa eksi bakiye gösteriyor. Geçenlerde 2 TL attım, 5 TL kazandım bakiyeden eksi olarak düştü. Eskiden diğer banka hesabıma gönderiyordum şu an gönderemiyorum. Neden böyle bilen var mı? Yoksa verdikleri paraları geri mi alacaklar? :D

297338288_1132802730912930_3643839698823015200_n.jpg

Hocam, baktılar kampanyaya para yetişmedi, akılları sıra uyanıklık yapıyorlar. (Bence.)
Türkiye'deki en büyük özel bankadan bahsediyorsunuz. Fazladan kullanılan bakiyeler eksiye düşürülürken bu şekilde sistemsel hatalar olabiliyor. Hiçbir şey kusursuz değildir.

Yine de yaptıkları şey çok saçma adamlar ne alakaysa bakiyeyi eksi olarak gözüküyor tabii ki insanların aklına farklı bir şey gelir verdiği parayı geri almak gibi. Hala düzeltmediler, bir de İş bankası uygulaması olacak sözde, peh.

Bu kadar kötü bir uygulama görmedim hala sorunu çözmediler bunlar verdiği parayı alma derdinde benden söylemesi dikkat edin siz de.

Hocam baktılar kampanyaya para yetişmedi akılları sıra uyanıklık yapıyorlar. (Bence)
Bu kadar kötü bir uygulama görmedim hala sorunu çözmediler bunlar verdiği parayı alma derdinde benden söylemesi dikkat edin siz de.

Son düzenleme:
Yine de yaptıkları şey çok saçma adamlar ne alakaysa bakiyeyi eksi olarak gözüküyor tabii ki insanların aklına farklı bir şey gelir verdiği parayı geri almak gibi. Hala düzeltmediler, bir de İş Bankası uygulaması olacak sözde, peh.

Ben zaten ödülü alıp parayı çekiyorum. Orada para bırakmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı