Oyun Nays ile Oyun Alışverişinde %20 Cashback

Ben geçen cuma 100TL yatırdım Naysa, bonus 10TL geldi ama asıl param hala hesaba geçmedi, sinir oldum onca sefer destekle görüştüm kayıt açtırdım acil kodu ekledi falan ama tık yok hala. Nalet olsun Naysa...

Max. 100 lira cashback için ne çok uğraştırmış, bekletmiş ya. Uygulamayı indirmiştim acilen siliyorum. 100 lirayı zaten idle master ile kart okuturken 20 ila 50 kuruş birim başı üst fiyat koyarak 2 haftada kazandım. Telefon vesair bir de, milletin ağız kokusunu çekmeye hiç gerek yok.

PlayStation hesabı üzerinden ben Nays kartı ekliyorum sorunsuz fakat ödeme yapamıyorum. Hem PC'den hem de konsoldan denedim. Nays kart bilgilerinde CVV kodu sürekli değişiyor ve süre bitmeden kart ekleyip ödeme yapmaya çalıştığım halde ödeyemedim. Nays müşteri hizmetlerine bildirdim konu hakkında kayıt oluşturuldu, bekliyorum.

PlayStation hesabı üzerinden ben Nays kartı ekliyorum sorunsuz fakat ödeme yapamıyorum. Hem PC'den hem de konsoldan denedim. Nays kart bilgilerinde CVV kodu sürekli değişiyor ve süre bitmeden kart ekleyip ödeme yapmaya çalıştığım halde ödeyemedim. Nays müşteri hizmetlerine bildirdim konu hakkında kayıt oluşturuldu, bekliyorum.

Abonelik almaya çalışırken hiçbir şekilde kabul etmiyor Nays kartı. Oyun alırken sorun yok çözüm bulamadım ben de.

Geri
Yukarı