Nays ile PlayStation Plus aboneliği almaya çalışırken "bir hata oluştu" hatası

Knight Davion

Kilopat
Merhaba.

Nays ile PlayStation Plus Deluxe 1 yıllık uzatmak istiyorum. Tarayıcıdan da cihazdan da denediğimde "bir hata oluştu" diye uyarı veriyor. CVV kodu sürekli yenileniyor. Ama ona da dikkat ediyorum süresini geçirmeden yazıyorum. Yine aynı uyarı veriyor. Alabilenler nasıl yaptığı ile ilgili yardımcı olabilir mi?

7317FAA9-ADB2-4818-A3DF-2997E667258D.jpeg

Şu anda da böyle bir hata veriyor.

Son düzenleme:
Zaman zaman bu sorun ortaya çıkıyor. Adres bilgilerini bankadaki bilgilerle aynı şekilde büyük harflerle türkçe karakter kullanmadan yazılması gibi çözüm önerileri var. İki hafta önce bende de olmuştu 5-6 saat sonra kendi kendine düzeldi. Farklı kart eklemek de pek işe yaramıyor. Bir diğer çözüm önerisi de PS cüzdanına para ekleyip cüzdandaki bakiye ile üyeliğini alman. Fakat benim hesapta cüzdana para eklemeye çalışırken de aynı hatayı veriyordu. Tek çözüm beklemek.

Zaman zaman bu sorun ortaya çıkıyor. Adres bilgilerini bankadaki bilgilerle aynı şekilde büyük harflerle türkçe karakter kullanmadan yazılması gibi çözüm önerileri var. İki hafta önce bende de olmuştu 5-6 saat sonra kendi kendine düzeldi. Farklı kart eklemek de pek işe yaramıyor. Bir diğer çözüm önerisi de PS cüzdanına para ekleyip cüzdandaki bakiye ile üyeliğini alman. Fakat benim hesapta cüzdana para eklemeye çalışırken de aynı hatayı veriyordu. Tek çözüm beklemek.

Cüzdana para eklemek kampanyaya dahil mi peki?

Son düzenleme:
Sorunun çözümü yok. Nays kart ile ne yaparsan yap abonelik alınmıyor. Oyun alırken sorun olmuyor fakat abonelikte bu problem aylardır var. Bildirdim fakat sorun kimden kaynaklı bilinmiyor.

Çok teşekkürler, ben de benzer bir sorun yaşıyordum. Bu mesajı görüp denedim, oldu. 🙃

Yeni konular

Geri
Yukarı