Banka/Kart Nays ile Şimdi Kazan

Karta banka hesabından para göndermeme rağmen geri para gönderemiyorum, para yüklemelisin hatası veriyor. Online gönderme ya da alışverişe ise kayıtlı telefon numaran yok diyor, fakat uygulamaya telefon numarası ile kayıt oluyorum. Ne kadar saçma bir sistem?

@Tim Nays kart ile alışveriş yapmaya çalıştığımda 3D Secure sırasında bağlı telefon numarası bulunmamaktadır hatası alıyorum. Canlı Destek ekibi ise 13 yaşındaki çocuklar gibi anlamamazlıktan geliyor, konu hakkında bi' bilgin var mı?

İlk olarak 1 TL yükledlim. İlk işlem olduğu için 10 TL verdi. Daha sonra kutulardan da 25 TL kazandım. Toplamda 35 TL hiç yoktan iyidir. Ayrıca 30 kişiye kadar her kişi için 10 TL'de referans hediyesi veriyor. O da 300 TL yapıyor.

İlk olarak 1 TL yükledlim. İlk işlem olduğu için 10 TL verdi. Daha sonra kutulardan da 25 TL kazandım. Toplamda 35 TL hiç yoktan iyidir. Ayrıca 30 kişiye kadar her kişi için 10 TL de referans hediyesi veriyor. O da 300 TL yapıyor.
Ben de 1 TL yükledim ama kazı kazan gibi oyunlardan vermedi, siz nasıl yaptınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
50 TL çıktı :)

8F72F954-2A48-4AD2-99D7-507D9639368F.png

Yeni konular

Geri
Yukarı