Nays ilk yüklemede 20TL vermedi

Geforce Mx130

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500 3.6GHz-Sapphire RX5700XT 8GB GDDR6-Gigabyte B550m Ds3h rev 1.4-Viper Steel 8x2GB 3600Mhz CL17 Ram-Apacer Panther As340 240GB-Aerocool Vx Plus 500W-Bitfeniz Helios Mesh kasa 🙂
Nays'ta kendi hesabıma, kendi Paparam'dan para yükledim ve 20TL aldım. Ancak babamin hesabına, kendi Paparam'dan yükleyince vermedi. Ona kendi kartından mi yüklemem lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Müşteri hizmletierine yazdınız mı?
Yazmadım hocam ancak babamdan kendi hesabima para atarken, kartınızla yükleme yapmanız lazım dedi. Babamın hesabına benim kartımla para atmıştım ondan olabilir mi?

Yazmadım hocam ancak babamdan kendi hesabima para atarken, kartınızla yükleme yapmanız lazım dedi. Babamın hesabına benim kartımla para atmıştım ondan olabilir mi?

Müşteri hizmetlerine yazsan sorun çözülür bence boşuna atma para kullanmayacaksan. Ya geç düşer ya da kendi kartından yükleme yapması gerekir.

Nays'ta kendi hesabıma, kendi Paparam'dan para yükledim ve 20TL aldım. Ancak babamin hesabına, kendi Paparam'dan yükleyince vermedi. Ona kendi kartından mi yüklemem lazım?
Naysta biraz geç işliyor bu olaylar ve eğer varsa belli bir limit üstü buna da dikkat edin. Eğer her şey doğruysa müşteri hizmetleriyle iletişime geçmek kolay uygulama içinden. Onlarla konuşun sorununuzu çözerler.

Hocam yani istediğini yapabilir 20 lirayla bu seni beni ya da başkasını ilgilendirmez. Yardımcı olmayacaksanız kirletmeyin forumu.

Yeni konular

Geri
Yukarı