Çözüldü Nays karta Epic Games iadesi gelir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Petri

Kilopat
Alan Wake oyununu satın aldım ama yaklaşık 1 buçuk saatlik deneyimden sonra iade etmeye karar verdim. Nays karta Epic Games ödemesi gelirken sıkıntı yaşanır mı? Malumunuz 5 dakikada bir güvenlik kodu değişiyor. Birde eğer geliyorsa ne zaman gelir? Epic Games'in gönderdiği mailde bir süre yazmıyor da.

Alan Wake oyununu satın aldım ama yaklaşık 1 buçuk saatlik deneyimden sonra iade etmeye karar verdim. Nays karta Epic Games ödemesi gelirken sıkıntı yaşanır mı? Malumunuz 5 dakikada bir güvenlik kodu değişiyor. Bir de eğer geliyorsa ne zaman gelir? Epic Games'in gönderdiği mailde bir süre yazmıyor da.

Gelir iade maksimum 14 güne gelir.

Alan Wake oyununu satın aldım ama yaklaşık 1 buçuk saatlik deneyimden sonra iade etmeye karar verdim. Nays karta Epic Games ödemesi gelirken sıkıntı yaşanır mı? Malumunuz 5 dakikada bir güvenlik kodu değişiyor. Bir de eğer geliyorsa ne zaman gelir? Epic Games'in gönderdiği mailde bir süre yazmıyor da.

Benim 2 kere iademi yapmadı Nays.

Sistemsel hatalar olabiliyor, ilkinde yüksek bir meblağ olduğu için destek açtım geldi. 2.sinde uğraşmadım 2 aydır yok para. 1 hafta içinde gelmesi gerekiyor ayrıca.

Benim 2 kere iademi yapmadı Nays.

Sistemsel hatalar olabiliyor, ilkinde yüksek bir meblağ olduğu için destek açtım geldi. 2.sinde uğraşmadım 2 aydır yok para. 1 hafta içinde gelmesi gerekiyor ayrıca.
Benim de başıma bir kez böyle bir şey geldi. Yatırmaları gereken cashback 2 haftayı geçmişti ve çok fazla kez destekle görüştükten sonra ancak alabildim parayı.

Kesinlike geliyor. Amazon ile anında geri ödeme aldığım bile oldu.
İnşallah bana da gelir. Oyunlar kütüphaneden gitti çünkü.

Benim de başıma bir kez böyle bir şey geldi. Yatırmaları gereken cashback 2 haftayı geçmişti ve çok fazla kez destekle görüştükten sonra ancak alabildim parayı.

2 kez destek açtım parayı alabilmek için.

Birinde talebi oluşturduğunu söyledi, ama oluşturmamış yani 2. destekteki kadın bana böyle söyledi. 2.de halletti ondan sonra 14 gün bekledim gerçekten. İğrenç bir destek sistemleri var.

Yeni konular

Geri
Yukarı