Nays nasıl bir karttır?

Yusufhecnopat

Hectopat
Nays nasıl bir karttır arkadaşlar? Papara kullanıyorum, Papara gibi ne gibi avantajları var, ne gibi dezavantajları var, alınır mı? Aydan aya para kesiyor mu ve sanal olarak kullanabiliyor muyum? @aKuu

Nays nasıl bir karttır arkadaşlar? Papara kullanıyorum, Papara gibi ne gibi avantajları var, ne gibi dezavantajları var, alınır mı? Aydan aya para kesiyor mu ve sanal olarak kullanabiliyor muyum? @aKuu

Sanal olarak kullanabiliyorsun ve aydan aya para kesmiyor. Fırsatları link olarak bırakayım.

Arkadaşın dediği gibi kullanılabiliyor ve aylık para kesmiyor. Papara gibi cashback sistemi var. Başka avantajları olarak kazı kazan var her hafta yenileniyor ve haftanın 4 günü minimum 50 TL para yüklemesi karşılığında 1,5,10,25 vs. (ne çıkarsa) kazandırıyor. Ayrıyeten ilk defa yapacağın işleme 10 lira hesabına hediye ediyor ve 10 kişiye davet karşılığında 100 TL veriyor (her davet edilen kişi için 10 TL.) Bu tür güzel avantajları var.

Arkadaşın dediği gibi kullanılabiliyor ve aylık para kesmiyor. Papara gibi cashback sistemi var. Başka avantajları olarak kazı kazan var her hafta yenileniyor ve haftanın 4 günü minimum 50 TL para yüklemesi karşılığında 1, 5, 10, 25 vs. (ne çıkarsa) kazandırıyor. Ayrıyeten ilk defa yapacağın işleme 10 lira hesabına hediye ediyor ve 10 kişi davet karşılığında 100 TL veriyor (her davet edilen kişi için 10 TL.) Bu tür güzel avantajları var.

Para yatırırken nasıl yatırıyoruz hocam sanalken Papara'dan atabiliyor muyiz o işlem nasıl isliyor.

Nays hesabını daha dün açtım. Nays , fiziksel kart olmayan bir sanal banka gibi bir şeydir. Bir sürü kampanyaları olan , avantajlı bir banka. Öneririm.

Geri
Yukarı