Çözüldü Nays nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EfeAkkaya

Decapat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus NVIDIA GeForce RTX 3070 Dual V2 OC---AMD Ryzen 5 7600X
Monitör: MSİ G274 QPF QD
Kulaklık: HyperX Alpha Wireless
Mouse: ASUS ROG GLADIUS III AimPoint
Klavye: A101 Klavyesi
Telefon: S20FE
GamePad: GC30 V2
Meslek
Yazılım Ve Donanım(Öğrenci)
Daha yeni görüyorum. Coğu oyun platformunda hediye para falan tanımlıyormuş. Papara gibi bir kart sanırım. Kullanmak için en az kaç yaşında olmalıyız? Bir de T.C. İstiyor. Sizce güvenilir mi ve Nays'ın başka nasıl avantajları var?

Son düzenleyen: Moderatör:
İş Bankası'nın finans uyulaması. O kadar avantajı var ki saymak için oturup makale yazmak gerekir. Örnek olarak:

Minimum 18 yaşında olmalısın fakat yaşını doldurmadan sanırım veli onayı ile de kullanılıyor olabilir.
Evet güvenilir. Mevcut avantajlara ve kampanyalara siteden erişebiliyorsunuz.

Daha yeni görüyorum. Coğu oyun platformunda hediye para falan tanımlıyormuş. Papara gibi bir kart sanırım. Kullanmak için en az kaç yaşında olmalıyız? Bir de T.C. İstiyor. Sizce güvenilir mi ve Nays'ın başka nasıl avantajları var?

İş Bankası'nın bir hizmeti ve evet Papara gibi bir şey. Kullanım şartlarını Nays'ın sitesinden detaylı öğrenebilirsiniz. Güvenilir tabi ki, sadece oyunlarda değil mesela Netflix'te, Spotify'da falan ücret iadesi yapıyor (Netflix'te %50).

İş Bankası'nın finans uyulaması. O kadar avantajı var ki saymak için oturup makale yazmak gerekir. Örnek olarak:

İlk kampanya için ilk defa mı alışveriş yapıyor olmamız gerek?

Hocam siz alabildiniz mi 1.Yıl ödülünü?

100 TL kampanya iyiymiş bende şarjlı pil düşünüyordum Xbox gamepadim için düşünürüm belki.

Geri
Yukarı