Nays Netflix iadesini yapmadı

PCsi Olmayando

Picopat
Nays ile 30/06/2023te haberim olmadığı için Netflix'e abone olmuş otomatik olarak(64, 74TL). Mesajı görür görmez Netflix desteğe yazıp iademi başlattım. Onlar bana ne kadar süre verdi hatırlamıyorum, iade işlemi başladı bekleyin dediler. Neyse Netflix'le ilgili bir sıkıntı yok zaten, sonra naysa yazdım Nays 1 ay kadar sürebilir dedi tamam dedim. 1 ay geçti ben ağustos'un 1'inde iletişime geçtim ilk Netflix ile Netflix iade yapılmış dedi, dekont gibi şeyini yolladılar dedim tamam Netflix yapmış. Nays desteğe yazdım destek talebi oluşturdular 2 gun sonra mesaj geldi 64, 74TL'lik iade yansımıştır diye. Hesaba girdim baktım yok desteğe yazdım destek bana Temmuz'un 1'inde yatan 32TL'lik cashbacki gosteriyor yattı yok şöyle yok böyle derken gene bir talep oluşturdular. Bana 2 hafta kadar surebilir dediler bekledim bu sefer mail geldi Temmuz'un 1'inde ücret yatmıştır diye... Geçmişe bakıyorum 32TL'lik cashback ile yatan miktar dışında bir islem yok. 64 TL veriyorum cashback ile gelen 32TL'yi gösterip geri gönderiyorlar anlamadım gitti.
Bugün 2 kere farkli destek ile canli konuştuğum için %99 hesaba bekleme süresi falan verdiler şu an canlı desteğe girince uyarı verip atıyor.
Eğer siz arada bir Netflix'i veya başka bir platformu iade eden biriyseniz bilin ki Nays iade konularında maalesef çok kötü öyle başımdan şu an geçen olayı bir anlatmak istedim.
64TL az bir miktar diyebilirsiniz daha dogrusu 32TL yarisini cashback ile aldım sonuçta ama niye 32tlmi bırakayım ki adamlarda 5tlmi eksik verseler gene desteğe yazardım.
Eğer benzer problem yaşadiysaniz yardim ederseniz sevirinim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nays ile 30/06/2023te haberim olmadığı için Netflix'e abone olmuş otomatik olarak(64, 74TL). Mesajı görür görmez Netflix desteğe yazıp iademi başlattım. Onlar bana ne kadar süre verdi hatırlamıyorum, iade işlemi başladı bekleyin dediler. Neyse Netflix'le ilgili bir sıkıntı yok zaten, sonra naysa yazdım Nays 1 ay kadar sürebilir dedi tamam dedim. 1 ay geçti ben ağustos'un 1'inde iletişime geçtim ilk Netflix ile Netflix iade yapılmış dedi, dekont gibi şeyini yolladılar dedim tamam Netflix yapmış. Nays desteğe yazdım destek talebi oluşturdular 2 gun sonra mesaj geldi 64, 74TL'lik iade yansımıştır diye. Hesaba girdim baktım yok desteğe yazdım destek bana Temmuz'un 1'inde yatan 32TL'lik cashbacki gosteriyor yattı yok şöyle yok böyle derken gene bir talep oluşturdular. Bana 2 hafta kadar surebilir dediler bekledim bu sefer mail geldi Temmuz'un 1'inde ücret yatmıştır diye... Geçmişe bakıyorum 32TL'lik cashback ile yatan miktar dışında bir islem yok. 64 TL veriyorum cashback ile gelen 32TL'yi gösterip geri gönderiyorlar anlamadım gitti.
Bugün 2 kere farkli destek ile canli konuştuğum için %99 hesaba bekleme süresi falan verdiler şu an canlı desteğe girince uyarı verip atıyor.
Eğer siz arada bir Netflix'i veya başka bir platformu iade eden biriyseniz bilin ki Nays iade konularında maalesef çok kötü öyle başımdan şu an geçen olayı bir anlatmak istedim.
64TL az bir miktar diyebilirsiniz daha dogrusu 32TL yarisini cashback ile aldım sonuçta ama niye 32tlmi bırakayım ki adamlarda 5tlmi eksik verseler gene desteğe yazardım.
Eğer benzer problem yaşadiysaniz yardim ederseniz sevirinim.
Aylık aboneliklerin iadesi oluyor muydu ki?

Nays verdigi fazladan %10 cashback olmazsa asla kullanmiyacagim bir uygulama. Düzgün bir sistemleri yok. Sikayet varda senin ki gibi bir sürü sikayet var.
Bende 100TL cashback göndereceklerine 70TL sadece göndermislerdi. Destekle bir yere varamadim.
Dedigim gibi Papara cashback i yükseltse, bildirimi aldigiim gibi Nays'i silerim.

Aylık aboneliklerin iadesi oluyor muydu ki?

Oluyor ben zaten anında yazdım o sebeple mi bilmemde oluyor.

Nays verdigi fazladan %10 cashback olmazsa asla kullanmiyacagim bir uygulama. Düzgün bir sistemleri yok. Sikayet varda senin ki gibi bir sürü sikayet var.
Bende 100TL cashback göndereceklerine 70TL sadece göndermislerdi. Destekle bir yere varamadim.
Dedigim gibi Papara cashback i yükseltse, bildirimi aldigiim gibi Nays'i silerim.
Kesinlikle katılıyorum.

Ben de n11 üzerinden m2 ssd aldım nays ile. 244 TL cashback vermesi gerekiyordu 3 iş günü geçti vermedi. Desteğe yazdım kayıt açtılar 1-2 gün geçti hala cashback gelmedi. Dediğiniz gibi şu anda piyasadaki en iyi cashback ve kampanya yapan uygulamalardan birisi yoksa kullanılmaz. Yine kazı kazan, davet et kazan, sürekli değişen cvc gibigüzel yenilikleri var ama uygulama tasarımı felan berbat bence.

Bu arada Nays'ı aylık abonelikler için kullanıyorsanız Sipay'e bir göz atabilirsiniz. Sanırım %60 cashback veriyormuş ama verdiği cashback'i sadece abonelik öderken kullanılabiliyormuş.

Ben de N11 üzerinden M.2 SSD aldım Nays ile. 244 TL cashback vermesi gerekiyordu 3 iş günü geçti vermedi. Desteğe yazdım kayıt açtılar 1-2 gün geçti hala cashback gelmedi. Dediğiniz gibi şu anda piyasadaki en iyi cashback ve kampanya yapan uygulamalardan birisi yoksa kullanılmaz. Yine kazı kazan, davet et kazan, sürekli değişen CVC gibigüzel yenilikleri var ama uygulama tasarımı falan berbat bence.

Bu arada Nays'ı aylık abonelikler için kullanıyorsanız Sipay'e bir göz atabilirsiniz. Sanırım %60 cashback veriyormuş ama verdiği Cashback'i sadece abonelik öderken kullanılabiliyormuş.

Aktif olarak abonelik kullanan biri değilim. Arada bir internetsiz yerlere gidiyorum, zaman geçmesi için film dizi depoluyorum o zamanlar sadece. Genelde ödeme yönteminden kaldiririm kartları bu sefer kaldirmamıştım icinde de Steam sebebiyle para kalmış hemen otomatik çekmiş ama teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı