Nays onay işlemi

bazinga23

Hectopat
Nays'a onaylı kullanıcı olmadan 1250 TL aktardım ziraat hesabımdan sonra o parayı geri çekmek istediğimde onaylı Nays kullanıcısı olmam gerektiği söylendi neyse İş Bankası müşteri oldum. Şimdide 1 TL göndermem gerekiyormuş onaylı kullanıcı olmak için ama Nays limitim dolu önceden 1250 TL gönderdiğim için. Param sıkıştı yani orada anlayacağınız ne yapabilirim acaba daha önce başına gelen oldu mu?

Hocam taktik vereyim paparanız varsa naysa girip kart bilgilerini göster dedikten sonra oradaki kart bilgisi ile Papara içerisinden kart ile para yatırdan para yollayabilirsiniz.

Yada kart bilgisi ile harcama yapabilirsiniz.

Hocam taktik vereyim paparanız varsa naysa girip kart bilgilerini göster dedikten sonra oradaki kart bilgisi ile Papara içerisinden kart ile para yatırdan para yollayabilirsiniz.

Ya da kart bilgisi ile harcama yapabilirsiniz.

Papara'ya çekebilir miyim yani hocam Nays'taki parayı?

500TL'den fazla çekim olmuyor diye biliyorum. Alışverişte kullanın.

Hocam öyle yapacaktım normalde alacağım ürün 1550 TL ama limit 1250 TL.

Papara'ya çekebilir miyim yani hocam Nays'taki parayı?

Evet çekebilirsiniz. Nays'tan cüzdandan giriliyordu yanlış hatırlamıyorsam kart bilgilerine ulaşıyorsunuz. Oradaki bilgileri Papara'daki para yatır bölümünden kayıtlı kart ile deyip kart bilgilerinizi giriyorsunuz 1 TL'lik çekim sonunda kart oraya ekleniyor ardından ne kadar isterseniz Papara'ya çekim yapabilirsiniz.

Evet çekebilirsiniz. Nays'tan cüzdandan giriliyordu yanlış hatırlamıyorsam kart bilgilerine ulaşıyorsunuz. Oradaki bilgileri Papara'daki para yatır bölümünden kayıtlı kart ile deyip kart bilgilerinizi giriyorsunuz 1 TL'lik çekim sonunda kart oraya ekleniyor ardından ne kadar isterseniz Papara'ya çekim yapabilirsiniz.

Papara yok hocam yeni açsam yapabilir miyim bu işlemi yoksa yine onay süreci vs olur mu?

Papara yok hocam yeni açsam yapabilir miyim bu işlemi yoksa yine onay süreci vs olur mu?

Sanırsam onaysız üyede limit var fakat işinizi görür uğraşmam derseniz kendinize yemek söyleyin Nays kart bilgileri ile. %10 indirim vardı galiba Nays kartta anlaşmalı bir yemek sitesiyle.

Geri
Yukarı