Nays onaysız hesaba Yapı Kredi TL hesabından para yatırma

544148

Centipat
Merhaba, sayın Technopat üyeleri.

Dün bir arkadaşım oyun alacaktım ve bana bir şey önerdi ismi Nays ve oyunu onunla almamı önerdi 100 TL kazanırsın dedi bende Yapı Kredi TL hesabımdaki parayı Nays hesabı açıp yatırıp oradan oyunu alsam bana %20 cashback verir mi 665 TL yatıracağım tahminen 130 135 TL para dönüşü olacak bana eğer %20 ise ve doğruysa Yapı Kredi hesabımdan yatırsam para keser mi ve 18 yaşından küçük olmam engel yaratır mı?

Dün bir arkadaşım oyun alacaktım ve bana bir şey önerdi ismi Nays ve oyunu onunla almamı önerdi 100 TL kazanırsın dedi bende Yapı Kredi TL hesabımdaki parayı Nays hesabı açıp yatırıp oradan oyunu alsam bana %20 cashback verir mi 665 TL yatıracağım tahminen 130 135 TL para dönüşü olacak bana eğer %20 ise ve doğruysa Yapı Kredi hesabımdan yatırsam para keser mi ve 18 yaşından küçük olmam engel yaratır mı?
Hocam Nays'ı kullanıyorum, şimdiye kadar hiç para yatırma/çekme ücreti almadı benden. Bu yüzden severek kullanıyorum.
Yapı kredi yatırma ücreti alıyor olabilir, onun dışında sanırım nays almıyor.
Yapı Kredi üzerinden Nays'a para yatırmak için Nays'ın IBAN bilgilerini girip açıklamaya T.C. kimliğinizi yazdığınızda para Nays hesabınıza geçiyor.
Ve cashback baya iyi.

Not: 18 yaşından küçük olduğunuz için Nays hesabı açmak için öncelikle bir Velinizin Nays hesabı açıp T.C kimliğinizi kaydetmesi gerekir.
Daha fazla bilgi için: Bağlı Hesap | Nays.

%20'yi geri alıyorsunuz lakin maks 100 TL oluyor.
  • Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının aynı marka ya da farklı markalardan faydalanabileceği hediye para tutarı toplam 100 TL ile sınırlıdır.

Hocam Nays'ı kullanıyorum, şimdiye kadar hiç para yatırma/çekme ücreti almadı benden. Bu yüzden severek kullanıyorum.
Yapı Kredi yatırma ücreti alıyor olabilir, onun dışında sanırım Nays almıyor.
Yapı Kredi üzerinden Nays'a para yatırmak için Nays'ın IBAN bilgilerini girip açıklamaya T.C. Kimliğinizi yazdığınızda para Nays hesabınıza geçiyor.
Ve cashback bayağı iyi.

Not: 18 yaşından küçük olduğunuz için Nays hesabı açmak için öncelikle bir velinizin Nays hesabı açıp T.C kimliğinizi kaydetmesi gerekir.
Daha fazla bilgi için: Bağlı Hesap | Nays.

Hesabı kendim açıp T.C kimliğimi girsem olmaz mı?

Öncelikle noktalama işaretlerine dikkate aldigim varsayıyorum ve cevap veriyorum Nays ile onaysız hesapta belli bir işlem limitine kadar paranız hesabınıza gelir onaysız hesaplarda 2500TL olması lazım 700Türk lirasına oyun alacagınızı varsayarsak +100TL de cashback sorun olmayacaktır ama şöyle bir şey hatırlıyorum para çekemiyorsunuz Nays onaysız hesaptan umarim noktalama ve yazım yanlışı yapmamışımdır yoksa adaletin bekçileri moderasyon ekibi beni avlar falan taklaya gelmeyelim iyi sosyaller.

Hesabı kendim açıp T.C kimliğimi girsem olmaz mı?

Canlı görüşme yapmanız gerekmektedir Papara kart gibi değil sevgili dostum bu sorunu doğru anladıysam.

Öncelikle noktalama işaretlerine dikkate aldigim varsayıyorum ve cevap veriyorum Nays ile onaysız hesapta belli bir işlem limitine kadar paranız hesabınıza gelir onaysız hesaplarda 2500TL olması lazım 700Türk lirasına oyun alacagınızı varsayarsak +100TL de cashback sorun olmayacaktır ama şöyle bir şey hatırlıyorum para çekemiyorsunuz Nays onaysız hesaptan umarim noktalama ve yazım yanlışı yapmamışımdır yoksa adaletin bekçileri moderasyon ekibi beni avlar falan taklaya gelmeyelim iyi sosyaller.

Canlı görüşme yapmanız gerekmektedir Papara kart gibi değil sevgili dostum bu sorunu doğru anladıysam.

O yazım yanlışı sorunu bende de var milyarlarca milyonlarca kez uyarı aldım onun yüzünden :D her neyse teşekkür ederim o zaman hesap onaylamak ile uğraşmayıp 665 TL yatırıp oyunumu alıp geçiyorum teşekkür ederim tekrardan iyi günler. :)

O zaman babamın adına açarım hesabı öyle yaparım harcamayı?
Hocam bakın söyle işliyor;

Veliniz(Anne, Baba) kendine bir Nays Hesabı açar, daha sonra menüden çocuğumu ekle sayfasından sizin TC'nizi girer. Daha sonra siz kendiniz TC'nizi giererek kayıt oluyorsunuz.

Veliniz sizin tcnizi belirtilen bölüme(Çocuğumu ekle) yazmaz ise kayıt olamazsınız.

Not: Kayıt olurken kayıt olan velinizin telefon numarasını yazarak hem size hem de velinize 20 lira kazandırabilirsiniz.
Bu arada Nays'a kayıt olmak için öyle Papara'daki gibi canlı görüşme vs. yok. Direkt Kimlik numarası, doğum tarihi ve telefon numarası kayıt olmaya yetiyor.

Yanlış bilgi vermeyelim, para çekebilir.
Nays'ta Onaysız hesaplarda ATM'den para çekilebilir veya Nays kart numarası ile Papara vs. gibi yerlere para aktarımı yapılabilir.

Nays Onaysız ile Onaylı arasında çok bir fark yok.
Ve Onaylı hesap almak için 18 yaşı geçmek yetiyor.

Son düzenleme:
Ve onaylı hesap almak için 18 yaşı geçmek yetiyor.

Aynen öyle A101 hadi kartta da öyleydi o zaman ben annem veya babamın T.C ve telefonunu alıp onlardan müsaade alıp onlar adına hesabı açarım kendi T.C numaramı eklerim bende açarım onlar pek anlamazda o yüzden kendim açmamın bir sakıncası olmaz müsaade verdikleri sürece.

Geri
Yukarı