Nays SIM kart blokesi nasıl kaldırılır?

Livo

Decapat
Makaleler
2
Nays karta para aktardım ilk kez, numaram aynı ama operatör değiştirdim onun hatası diye düşünüyorum. Müşteri hizmetlerine bağlandım giriş ekranında isminizin altında hesap işlemleri var dediler yarım saattir arıyorum yok simkart blokesini nasıl kaldıracağım? (müşteri olma süreci dediği şeyi yapmak zorunda mıyım?)

Dosya Ekleri

• Screenshot_81.png
    Screenshot_81.png
    20 KB · Görüntüleme: 286
  • Screenshot_82.png
    Screenshot_82.png
    73,5 KB · Görüntüleme: 247
Telefonunda NFC var ise sim blokesi şubeye gitmeden kaldırılabiliyordu sanırım. Birde 18+ isen iş bankası müşterisi olup hesabını onaylamanı öneririm şuan daha iyi bir cüzdan uygulaması yok hiçbir şeyden komisyon almıyor.

Telefonunda NFC var ise SIM blokesi şubeye gitmeden kaldırılabiliyordu sanırım. Bir de 18+ isen İş Bankası müşterisi olup hesabını onaylamanı öneririm şu an daha iyi bir cüzdan uygulaması yok hiçbir şeyden komisyon almıyor.

Telefonumda NFC özelliği yok ama olan birinden yapabilirim muhtemelen . SIM blokeyi nereden kaldıracağım tam olarak onu bulamadım.

Telefonunda NFC var ise sim blokesi şubeye gitmeden kaldırılabiliyordu sanırım. Birde 18+ isen iş bankası müşterisi olup hesabını onaylamanı öneririm şuan daha iyi bir cüzdan uygulaması yok hiçbir şeyden komisyon almıyor.
Öğrenciler için nays hesabını onaysızdan onaylıya geçiriyorlar mı ? Onaylı hesaba geçince 50tl daha veriyorlardı diye biliyorum da.

Telefonunda NFC var ise SIM blokesi şubeye gitmeden kaldırılabiliyordu sanırım. Bir de 18+ isen İş Bankası müşterisi olup hesabını onaylamanı öneririm şu an daha iyi bir cüzdan uygulaması yok hiçbir şeyden komisyon almıyor.

İş Bankası'na gittim gösterdim bizimle alakası yok dedi.

aynı hatayı geçen ay bende aldım biraz uğraştım olmadı bugün tekrar işim düştü hala aynı sorun devam ediyor şifremi unuttum kısmından sim card blokesini kaldır var tıklıyorsun müşteri hizmetlerini ara diyor arıyorsun nfc ile kaldırabilirsiniz diyorlar nfc ile kaldırma seçeneği yokki size yönlendiriyor diyorum çözümü bilmiyorum mail atmanız gerekiyor diyolar. ben anlamadım bu uygulamanın ekibi ilkokul mezunlarından mı oluşuyor niye kimse işini düzgün yapamıyor

Aynı hatayı geçen ay bende aldım biraz uğraştım olmadı bugün tekrar işim düştü hala aynı sorun devam ediyor şifremi unuttum kısmından SIM Card blokesini kaldır var tıklıyorsun müşteri hizmetlerini ara diyor arıyorsun NFC ile kaldırabilirsiniz diyorlar NFC ile kaldırma seçeneği yok ki size yönlendiriyor diyorum çözümü bilmiyorum mail atmanız gerekiyor diyorlar. Ben anlamadım bu uygulamanın ekibi ilkokul mezunlarından mı oluşuyor niye kimse işini düzgün yapamıyor.

İş Bankası şubesine gittim çok sıra var deyip pazartesiye ertelediler geri dönüş yaparım isterseniz pazartesi.

Aynı hatayı geçen ay bende aldım biraz uğraştım olmadı bugün tekrar işim düştü hala aynı sorun devam ediyor şifremi unuttum kısmından SIM Card blokesini kaldır var tıklıyorsun müşteri hizmetlerini ara diyor arıyorsun NFC ile kaldırabilirsiniz diyorlar NFC ile kaldırma seçeneği yok ki size yönlendiriyor diyorum çözümü bilmiyorum mail atmanız gerekiyor diyorlar. Ben anlamadım bu uygulamanın ekibi ilkokul mezunlarından mı oluşuyor niye kimse işini düzgün yapamıyor.

Sorunumu çözdüler.
Screenshot_2023-04-17-13-19-27-973_com.nextcx.nays.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı