Nays’a Şimdi Kazan için katılmaya değer mi?

Nays Steam, Hepsiburada ve Pazarama' ya %20, YT Premium, Spotify Premium gibi birkaçına da %50 veriyor. Yine de kullanmalısın bence.
Banka/Kart: Nays ile E-Ticaret Platformlarında %10 Cashback
Not: Pazarama ve Hepsiburada %20 oldu.
@Alf0nz0

Son düzenleyen: Moderatör:
Yatırdığınız gibi geri çekebiliyorsunuz. Paranızı sağ cebinizden sol cebinize koymak gibi oluyor. İleride 1000 TL yatırılmasını istese bile herhangi bir zorluğu olmayacak.

Anladım şimdilik Papara'dan devam edeceğim eğer güzel kampanya görürsem kayıt olurum.

Verdiği cashback çok daha fazla bunun. Papara + Nays kullanmamak için hiçbir sebep yok.

Beni çok arada bıraktınız hocam.

Elden Ring'i Nays sayesinde yaklaşık 415 TL gibi bir şeye aldım mesela geçen gün. Hepsiburada cashbacklerini de sömürdüm. Papara yanına Nays'ı da sıkıştır gitsin.

Nays'taki bakiyenizi banka hesabınıza anında gönderebiliyorsunuz. Fast desteği mevcut.

Anladım ailem izin verirse kullanacağım o zaman.

Elden Ring'i Nays sayesinde yaklaşık 415 TL gibi bir şeye aldım mesela geçen gün. Hepsiburada cashbacklerini de sömürdüm. Papara yanına Nays'ı da sıkıştır gitsin.

Anladım fazla kartın bir zararı yok önerilen kartların çoğunu zamanında kullanmıştım. Hepsiburada cashbacklerini gördüm ama ben Hepsiburada kullanmıyorum arada kullanıyorum genellikle Trendyol daha iyi gibi geliyor.

Yatırdığınız gibi geri çekebiliyorsunuz. Paranızı sağ cebinizden sol cebinize koymak gibi oluyor. İleride 1000 TL yatırılmasını istese bile herhangi bir zorluğu olmayacak.
Hocam, @Alf0nz0 arkadaş da aynı soruyu sordu sanırım ama ben de sorayım. Mesela ben Tosla' dan Nays' a para attım diyelim, geri çekmek istediğimde Tosla' ya çekebiliyor muyum ?
İş Bankası’nın bir tek ev kiralarına ortak olmadığı kaldı. Yurt ödemelerine bile %20 indirim yapıyor. İlkokul öğrencisine harçlık verir gibi 5-10 TL iade sınırı da koymuyor. :D
Kampanyayı atabilir misiniz hocam?

Geri
Yukarı