Nays'ta Steam cashback var mı?

Jotloki

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Nays'ın müşteri hizmeteriyle konuştum ve Steam'de yüzde 20 cashback olduğunu ve Max 100 TL alabileceğimi söyledi ama hediye para dedi. Bu cashback bildiğimiz nakit 100 TL mi yoksa sadece belirli yerlerde kullanabileceğimiz bir para mı? Ben 500 liralık alışveriş yapacağım 100 lira verirler mi? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Evet, verirler. %20 geri ödeme yapıyor ve geri ödediği parayı istediğiniz yere harcayabiliyorsunuz. Aylık kampanya dahilinde toplam 100TL geri ödeme yapıyorlar oyun platformlarının genelinde.

1689171769680.png

Nays'ın müşteri hizmeteriyle konuştum ve Steam'de yüzde 20 cashback olduğunu ve Max 100 TL alabileceğimi söyledi ama hediye para dedi. Bu cashback bildiğimiz nakit 100 TL değil mi sadece belirli yerlerde kullanabileceğimiz bir para mı? Ben 500 liralık alışveriş yapacağım 100 lira verirler mi? Şimdiden teşekkürler.

500 lira veriyorsunuz size 100 TL geri dönüyorlar. Cashbacki istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Evet, verirler. %20 geri ödeme yapıyor ve geri ödediği parayı istediğiniz yere harcayabiliyorsunuz. Aylık kampanya dahilinde toplam 100TL geri ödeme yapıyorlar oyun platformlarının genelinde.
500 lira veriyorsunuz size 100 TL geri dönüyorlar. Cashbacki istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.
Dediğiniz gibi. Bildiğimiz nakit 100TL.

Peki ben bu verdikleri cashbacki banka hesabıma çekebilir miyim? İş Bankası kullanmıyorum ama, Enpara hesabıma çekmek istiyorum.

Nays ile ödeme yapıldığında otomatik geliyor mu cashback banka kampanyalarındaki gibi kampanyaya katıl falan öyle bir şey yapmak gerekiyor mu?

Nays ile ödeme yapıldığında otomatik geliyor mu cashback banka kampanyalarındaki gibi kampanyaya katıl falan öyle bir şey yapmak gerekiyor mu?
Otomatik değil, üç iş günü içinde hesabına geliyor. Gelmezse müşteri temsilcisine bildiriyorsun onlar durumu düzeltiyor.

Otomatik değil, üç iş günü içinde hesabına geliyor. Gelmezse müşteri temsilcisine bildiriyorsun onlar durumu düzeltiyor.

Steam harcaması yapmak yeterli yani cashback almak için, teşekkürler.
Ödeme yöntemi seçerken Steam'de neyi seçeceğiz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı