Nazi Forumu mu yoksa Yardımlaşma Forumu mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Zippov

Decapat
Technopat Sosyal özelliklerini karşılamayan kullanıcı örneği
Bu ne biçim bir forum?Nazi kampı mı burası?Elimden geldiğince noktalama işaretlerine dikkat ediyorum.Bana söylediğiniz şu:

"Noktalama işaretlerinden sonra bir boşluk bırakınız.
Noktalama işaretlerinden önce hiç boşluk bırakmayınız."

Anladım nasıl yazmam gerektiğini. Şu şekilde yazmam gerekiyormuş. Anladım yani. Anladık bakın boşluk bıraktım noktalamalardan sonra.

Konuyu açarken elimden geldiğince yazım hatası yapmamaya çalıştım ancak noktalama işaretlerinden sonra bir boşluk bırakınız çok saçma olmadı mı?TDK nazi kampı mı burası?Normalde okulda vs. yazı yazarken böyle yazan kaç kişi var?Bu kadar abartılması çok saçma geldi bana.İnsanlar okuyabilsin diye o kadar düzenleme bile yaptım ama şu söylediğiniz saçmalık yüzünden konuyu açamadım, ceza aldım.Bu kadar takıntılıysanız öyleyse noktalamaları siz düzeltin!İş olsun diye iş yapmayın!Bir konu açıyorsun zaten yardım etmeye çalışan bir kişi çıkıyor.Başka konulara bakıyorum yardım eden bile olmuyor insanlara.Sürekli bir kişiyi @Messi yazıp duruyorlar sanki kimsenin fikri yok gibi.Yabancı sitelere bakıyorum adam şunu al gör diyor o derece yardımcı oluyorlar ama burada öyle değil.Şunu alabilirsin bunu yapabilirsin vs.Tamam yardımın azı çoğu olmaz ona lafım yok ama şuan sinirlendiğimden yazdım bunları.Forum donanım arşivine de yeni abone oldum yardım için orada böyle bir durum yok!Orada da okudum Technopat'ı sevmiyorlar bu yüzden TDK nazi kampı gibi diye!Bu kadar abartmayın bence aşırı derecede bir sorun yoksa hele noktalama işaretlerinden sonra bir boşluk başlı başına saçmalık.Okulda yazı yazdırırken hoca eminim herkes öyle yazıyordu(!)Bu forumu daha da kullanmam isterseniz banlayın isterseniz üyeliği silin.................................Noktalama işaretleriyle başarılar dilerim size...

Kuralları sevmediyseniz:

1652813449677.png

Bu ne biçim bir forum? Nazi kampı mı burası? Elimden geldiğince noktalama işaretlerine dikkat ediyorum. Bana söylediğiniz şu:

"Noktalama işaretlerinden sonra bir boşluk bırakınız.
Noktalama işaretlerinden önce hiç boşluk bırakmayınız."

Anladım nasıl yazmam gerektiğini. Şu şekilde yazmam gerekiyormuş. Anladım yani. Anladık bakın boşluk bıraktım noktalamalardan sonra.

Konuyu açarken elimden geldiğince yazım hatası yapmamaya çalıştım ancak noktalama işaretlerinden sonra bir boşluk bırakınız çok saçma olmadı mı? TDK nazi kampı mı burası? Normalde okulda vs. yazı yazarken böyle yazan kaç kişi var? Bu kadar abartılması çok saçma geldi bana. İnsanlar okuyabilsin diye o kadar düzenleme bile yaptım ama şu söylediğiniz saçmalık yüzünden konuyu açamadım, ceza aldım. Bu kadar takıntılıysanız öyleyse noktalamaları siz düzeltin! İş olsun diye iş yapmayın! Bir konu açıyorsun zaten yardım etmeye çalışan bir kişi çıkıyor. Başka konulara bakıyorum yardım eden bile olmuyor insanlara. Sürekli bir kişiyi @Messi yazıp duruyorlar sanki kimsenin fikri yok gibi. Yabancı sitelere bakıyorum adam şunu al gör diyor o derece yardımcı oluyorlar ama burada öyle değil. Şunu alabilirsin bunu yapabilirsin vs. Tamam yardımın azı çoğu olmaz ona lafım yok ama şu an sinirlendiğimden yazdım bunları. Forum donanım arşivine de yeni abone oldum yardım için orada böyle bir durum yok! Orada da okudum Technopat'ı sevmiyorlar bu yüzden TDK nazi kampı gibi diye! Bu kadar abartmayın bence aşırı derecede bir sorun yoksa hele noktalama işaretlerinden sonra bir boşluk başlı başına saçmalık. Okulda yazı yazdırırken hoca eminim herkes öyle yazıyordu(!)Bu forumu daha da kullanmam isterseniz banlayın isterseniz üyeliği silin...Noktalama işaretleriyle başarılar dilerim size...

@messinicocugu'nu mu kastettiniz? :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı