NBA 2K15 Grafiklerde Renk Problemi

supermann77

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar geçen gün NBA 2k15'i Steam üstünden indirdim. Fakat oyuncular farklı farklı renklerde çıkıyor, yeşil yeşil, pembe pembe falan görünüyor.
Sistemim;

• 16 GB DDR3 RAM
  • Intel i7-3630QM 2.4 GHz
  • Nvidia Geforce GT 650m 4 GB ekran kartı

Oyunun tavsiye edilen sistem gereksinimlerinin çok üstünde olmasına rağmen böyle görünüyor oyuncular. Ekran kartı driver'ını güncelledim, hatta tüm ayarları minimum'a indirdim ama bu hatadan kurtulamadım. Lütfen yardımcı olun, valla verdim paraya mı yanayım, aldığım halde oynayamadığıma mı. İçim gidiyor valla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorunu korsan sürümde de yaşayan gördüm, orijinal sürümde de. Ayrıca 2K'nın resmi sitesinde de, Steam'de de birçok kişi bu sorunu yaşadığını belirtmiş. Genel olarak kişisel bilgisayarlardan kaynaklı bir sorun gibi değil de sürücü veya oyun kaynaklı gözüküyor. Oyuna gelecek veya ekran kartının sürücüsüne gelecek bir güncelleme ile düzeleceğini düşünüyorum.

İşletim sisteminiz nedir ve kaç bit (%99 64 bit kullanıyor olsanız da 4 GB'dan fazla RAM'e sahip olup da 32 bit kullanan da gördüğüm için soruyorum)?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı