NBA 2K15 Klavye ve Gamepad Tuş Ayarları

Merhaba,ayarları yapıp oyunu oynadıktan sonra oyundan çıkıyorum daha sonra girdiğimde ayarlar kaydedilmemiş eskisi gibi oluyor baştan ayarlamak zorunda kalıyorum nedendir acaba?

Sayıın yönetici bende Axcess bir kolu var. Zamanında ucuza almıştım ben genellikle Steam oyun oynuyorum Steam çalışıyor ama oyunlarda tuşların işlevi farklı oluyor mesela sağı yöne basıyorum yukarıyı gösteriyor bunun sebebi ne olabilir? Oyun kolu ps 3 koluna benziyor şekil olarak, Steam için bana bir oyun kolu önerir misiniz? Şu an NBA 2015 bile tuşların işlevleri farklı şimdiden teşekkürler.

Sayıın yönetici bende Axcess bir kolu var. Zamanında ucuza almıştım ben genellikle Steam oyun oynuyorum Steam çalışıyor ama oyunlarda tuşların işlevi farklı oluyor mesela sağı yöne basıyorum yukarıyı gösteriyor bunun sebebi ne olabilir? Oyun kolu ps 3 koluna benziyor şekil olarak, Steam için bana bir oyun kolu önerir misiniz? Şu an NBA 2015 bile tuşların işlevleri farklı şimdiden teşekkürler.
Bütçenize göre değişir önereceğim gamepad. Xbox 360 gamepadini tavsiye ederim.

Her ikisinden de yapınca öyle oluyor.

İlginç bir sorun. Kariyer kayıtlarında falan da aynı sorun yaşanıyor mu?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı