NBA 2K15 My Player Sorunu

Constantine

Kilopat
Arkadaşlar oyun on numara bildiğiniz gibi. Ben My Player ile oynuyorum genel anlamda fakat oyuncuyu geliştirmek uğraştırdığı için ben "Trainer, Cheat Engine" gibi programlar ile oyuncumun gücünü 99 yaptım. Her şey güzel 3 sayılar, slam dunk vs. Fark ettim ki oynadığım karşı takımın her şutu giriyor nereden atarsa atsın fark etmiyor. benim takımım ve oyuncum içinde geçerli bu. Bir yarışma var oyunda kendi takımımdan biri ile karşılaştım işte 3'lük yarışı o da bende atıyoruz bir kazanan olmadı. Artık dışarı atmak için garip garip yollar denedim dışarı attım topu bizim diğer eleman kazandı. Hiç tadı tuzu kalmadı anlayacağınız. Ne yapayım yeniden falan mı yükleyeyim oyunu? Teşekkür ederim. :)

Cheat Engine ile değerler değiştiriliyor ve hile yaptığında değiştirdiğin değerlerden bazıları CPU yeteneği olabilir. Bu sebeple böyle oluyor olabilir. Ayarları resetleyip de dene önce. Kariyere gir ve ayarları resetle. Oradan da CPU gücü artırılmış olabilir.

Değerli dostum dilersen ben adım adım resimlerle göstereyim sana. Senin dediğin gibi sanırım bu oyunda bulunan CPU ayarları ile falan oynadım galiba eve geçer geçmez halledeceğim. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı