NBA 2K16 Donma Sorunu

Raptoor

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar NBA 2K16 ana menüsünde zorlanmadan dolaşabiliyorim ancak ayaları düşürmek için settingse girince oyunda donma oluyor. Bunu nasıl düzeltebilirim veya oyuna girmeden oyun ayarlarını nasıl düşürebilirim ? Bilgisayarım çok iyi olmadığı için ayaları en düşüğe almam lazım.

Merhaba sistem özelliklerini ayrıntılı bir şekilde belirtirsen sana yardımcı olabilirim.

İntel Pentium D CPU
Zotac GeForce 210
Kingston 800 MHz 2 GB RAM
Windows 7 64 bit işletim sistemi dediğim gibi ana menüde dolaşabiliyorum ayarları düşürmek için Options a gelince oyun donuyor ve oyunu aç kapa yapmam gerekiyor yardımcı olursanız çok sevinirim.

Şimdi de aşagıya kadar inip ayarlari Low a aldım uygulamak için 3 e bastım burada dondu

Şuan kasma şimdi ise Play Now a takılı kalıyor 1280x800 yaptım çözünürlüğü

Merhabalar sistem özellikleriniz NBA 2K16 oynayacak kapasitede değil maalesef. Sistem kaldırmıyor ve bazı yerlerde donup takılmalar yaşayabilirsin bu normal. Size tavsiyem NBA 2K serisinin başka bir alt sürümünü indirmeniz.

GTA 4 açar mı peki ? Oyunun geçiş yerlerinde basketbolcular top sektiriyor sonra da smaç basıyor ancak burada hiç kasma olmuyor ?

Hiç bir zaman donma kasma olmaması lazım stabil oyun için :sinsi: GTA 4 oyununda optimizasyon problemi var. Yani oyun arada donup kasıyor üstelik sistemin harika olsa dahi. Kısacası oyunu sorunsuz bir şekilde piyasaya sürmediler. O yüzden GTA San Andreas tavsiyemdir. GTA 5 düşünüyorsan Technopat Youtube kanalını takip et orada her bütçeye uygun sistemler mevcut.

GTA 4 çok rahatça oynuyordum herhangi bir donma vs. sorunu olmuyordu neyse başka yollarla halletmeye çalışırım zaten X4 860K tabanlı sistem alacağım Mayıs-Haziran da bu arada menüde eskisi gibi bir kasma söz konusu değil

Maalesef sözlerinize inanmak zor. 64 bit ekran kart ve GTA 4 ? yalana gerek yok dostum. ;) Sistemini değiştir tavsiyem.

Arkadaşlar NBA 2K16 ana menüsünde zorlanmadan dolaşabiliyorim ancak ayaları düşürmek için settingse girince oyunda donma oluyor. Bunu nasıl düzeltebilirim veya oyuna girmeden oyun ayarlarını nasıl düşürebilirim ? Bilgisayarım çok iyi olmadığı için ayaları en düşüğe almam lazım.
Aynı Sorun Bendede Var Ve Ben Nba 2k16 Yı En Son Eylülde oynuyordum 50 fps alıyordum aynı ayarlarda donmalar oluyor settingse girdiğimde 1 fps e düşüyor yada animasyon girince falan sistemim ortalama :
Amd Atlhon X2 250 Processor 3.00Ghz
4 Gb Ram
Radeon R7 240 2GB DDR3 Ekran Kartı
64Bit İşletim Sistemi

CEVAPLARSANIZ Sevinirim

Bendede kasma sorunu var.
i5-5200 u 2,20 GHz Turbo Boost ile 2,60 GHz.
AMDR5M330 ekran kartı ve HD Graphics 5500 ekran kartı.
8 GB RAM.
120 GB SSD.
Sistemim bu şekilde nasıl düzeltebilirim?

Geri
Yukarı