Çözüldü NBA 2K19 açıldıktan 5 saniye sonra kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

OSCOrp07

Hectopat
Önceki oyunlara göre aynı sistem gereksinimlerine sahipken şimdi oyunu oynayamıyorum. Oyunu orijinal aldım. Açtıktan 5 saniye sonra kapanıyor. Logfile dosyasını buraya bırakıyorum.
Logfile.rar

Çözüm
Hocam işlemciden kaynaklıymış. SSE diye bir özellik var. İşlemcinin SSE 4.2 desteklemesi gerekiyor. İşlemci ve anakart aldım 2.el sorun çözüldü.
Güncelleştirmeleri denetlediğimiz zaman güncelsiniz yazıyor. Dosya bütünlüğünü 5-6 kere doğruladım
Logfile dosyasına bakan var mı?

• SteamApps klasörünü yedekle.
  • Steam'i kaldır ve kalan bütün dosyaları da sil.
  • Steam'i yeniden buraya kur: D:\Program Files (x86)\Steam
  • Klasöre daha önce yedeklediğin SteamApps klasörünü kopyala.
  • Steam'i çalıştır ve oyunu açmayı dene.
Olmazsa:
C:\Windows\System32\msvcr110.dll ve C:\Windows\System32\msvcp110.dll dosyalarını kaldır.

Buradan bu dosyaların dağıtımlarını yükle: DLL Dosyaları Veritabanı

Sorun devam ederse yeni rapor ve bu dosyayı paylaş: C:\Users\Sucuk\AppData\Roaming\2K Sports\NBA 2K19\CrashReport.dmp

Dün gece sıfırdan temiz bir format attım. Olmadı ardından dediklerinizi yaptım gene işe yaramadı. Benim işlemcim Intel Core 2 Quad Q6600, SSE denilen şey bende 3'e kadar destekli. Oyun galiba 4 ve üzeri istiyor buna bir çözüm bulabilir miyim? İstediklerini buraya bırakıyorum.
aa.rar

OSCOrp07 seninle aynı hatayı almaktayım crashreportlarını incelediğimde aynı raporlar düzeltebildin mi bu sıkıntıyı ben halen yaşamaktayım açılmıyor. Ayrıca Recep beyin dediği gibi hepsinin kurulumunu yaptım depency walker üzerinden kontrol de ettim çalışıyor DLL'ler problem hala devam ediyor yardımlarınızı bekliyorum (Windows 10 X64)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam işlemciden kaynaklıymış. SSE diye bir özellik var. İşlemcinin SSE 4.2 desteklemesi gerekiyor. İşlemci ve anakart aldım 2.el sorun çözüldü.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı