NBA 2K20 Dualshock sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

dante_06

Hectopat
Geçen hafta NBA2K20'yi Dualshock ile kablolu oynarken kabloyla rahat edemediğimden dolayı Bluetooth'a Dualshock'u bağlayıp oyuna girdiğimde, "we have detected you don't have a Dual analog Controller connected. Continuing to play without One will result in a less than optimal Gaming Experience." hatası alıyorum aradığımda bir çözüm bulamadım.Yardım ederseniz sevinirim.

Edit:Az önce diğer oyunlarda da kontrol ettim pes'te kolu görüyor ama calısmıyor sadece windows'ta kontrol edebiliyorum gamepadi.Cözümü yoksa dongle'ı iade edeceğim

Son düzenleme:
Bilgisayar desteklemiyor diye bişey yok ayarı yapılırsa çalışır arkadaş ya ayarı yanlış yaptı ya da başka birşeyi yanlış yaptı.
Kablosuz oynamak için dongle aldım ve dirket setup'ı kurup çalıştırdım herhangi bir ayar yapmadım.Oyun dışında çalışıyor fakat nba'e girdiğimde bu hatayı alıyorum
Az önce diğer oyunlarda da kontrol ettim pes'te kolu görüyor ama calısmıyor sadece windows'ta kontrol edebiliyorum gamepadi cözümü yoksa dongle'ı iade edeceğim
Kablosuz oynamak için dongle aldım ve dirket setup'ı kurup çalıştırdım herhangi bir ayar yapmadım.Oyun dışında çalışıyor fakat nba'e girdiğimde bu hatayı alıyorum

Son düzenleme:

Geri
Yukarı