NBA 2K20 Online yırtılma ve FPS düşmesi sorunu

zekriya13

Hectopat
Steam'den NBA 2K20 aldım. Offline modda sorun yok ama Online maç yaptığımda ani FPS düşmesi ve ekranda yırtılma meydana geliyor. Çözümü bilenler yardım ederse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop kullanıyorum ben ekrankartı gtx 1050
Tamam. Eğer Vsync açarsanız hem fps sabitlenir, hem de ekran kartı boşuna yorulmaz. Yorulmaz ise ısınmaz. Isınmaz ise drop yemezsiniz. Öyle tahmin ediyorum. Ayrıca ben Vsync açarak Crysis 2'de yırtılmalardan da kurtulmuştum.

Sorunu neighborhood ta maç atarken mi yaşıyorsunuz ? @zekriya13
online maç ve myteam gibi yerlerde yaşıyorum, ofline modda birşey yok ama online olunca yırtılma oluyor...
Tamam. Eğer Vsync açarsanız hem fps sabitlenir, hem de ekran kartı boşuna yorulmaz. Yorulmaz ise ısınmaz. Isınmaz ise drop yemezsiniz. Öyle tahmin ediyorum. Ayrıca ben Vsync açarak Crysis 2'de yırtılmalardan da kurtulmuştum.
Onu denedim olmadı ve vram kullanımı herzaman 0 oluyor, onla bir alakası var mıdır?

Son düzenleme:
Bende neighborhood ta sıkıntı yaşıyorun rx570 ekran kartı var. Offline da oyun yağ gibi akıyor ama neighborhood ta maça girdiğim an (gezerken değil) inanılmaz derecede kasmaya başlıyor. Ekran kartından mı ayarlardan mı yoksa internetten mi bilmiyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı