NBA 2K20 PC'de nasıldır?

lennythecat

Femtopat
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar teşekkürler legend edition almayı düşünüyordum madem çok hile var multiplayer full hile o zaman sadece normal sürümünü alacağım sırf mycareer için.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Önerdiğin ucuza gamepad var mıdır?
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ucuz değil ama Xbox One gamepadi harika

Xhyx

Centipat
En iyi cevaplar
1
200tlye kadar bütçem var gamepad için.
Kablosuz istiyorsan,kaliteli bir şey zor.xbox 360 kolu diye satılanlar var ama onlar orjinal değiller.Kablolu istiyorsan f310 olabilir Logitech.Ben 710 modelini kullanıyorum kablosuz, üzmedi hiç.

lennythecat

Femtopat
En iyi cevaplar
0
Kablosuz istiyorsan,kaliteli bir şey zor.xbox 360 kolu diye satılanlar var ama onlar orjinal değiller.Kablolu istiyorsan f310 olabilir Logitech.Ben 710 modelini kullanıyorum kablosuz, üzmedi hiç.
Hocama kesinlikle katiliyorum. Xbox 360 diye satilanlarin 90% orijinal degildir ve f310 dan daha iyi bir joystick yok sanirim 200 tl civarinda.

KS
ladon181

ladon181

Femtopat
En iyi cevaplar
0
Hocama kesinlikle katiliyorum. Xbox 360 diye satilanlarin 90% orijinal degildir ve f310 dan daha iyi bir joystick yok sanirim 200 tl civarinda.
Ps4 kolu benim hoşuma daha çok gidiyor. O yüzden onu düşünüyorum. Bunlar nasıl sizce?

Kontorland Ps4 Dualshock 4 V2 Kablosuz Gamepad Oyun Kolu - Kamuflajlı | Trendyol

Ps4 Dualshock V2 Kablosuz Oyun Kolu Gamepad Joystick - n11.com

MrCoffee

Nanopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Big Bang, Sombrero Gökadası, M104
Merhabalar, Steam'de yaz indirimlerinde NBA bayağı düşmüş durumda ve ben sadece PC kullanıcısı olarak almayı düşünüyorum fakat sorularım var;

PC'deki NBA ile PlayStation veya Xbox'taki arasında herhangi grafiksel veya başka farklar var mıdır? (Tahminimce yok)

Ayrıca ben PS veya Xbox koluna sahip değilim klavye ile oynamak zorunda kalacağım tahminimce klavyede oynamak bayağı bir zor kola göre fakat ben NBA basketbolunu seven biri olarak oynamak istiyorum. Bilen varsa klavyede oynama hakkında bilgi verebilir mi?
Eh işte. Pek de iyi değil ayrıca karışık yorum yüzdesine sahip. Ama bu fiyata alınabilir.

Xhyx

Centipat
En iyi cevaplar
1
KS
ladon181

ladon181

Femtopat
En iyi cevaplar
0

Yukarı