NBA 2K21 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10
Sorunun çözümü bende işe yaradı, siz de deneyin isterseniz.

1) Epic Games Launcher kurulum dizininize gidin: C:\program files (X86)\epic Games\Launcher\Portal\Extras\Overlay 2) "_disabled" (veya ne istersen) adlı yeni bir klasör oluşturun.
3) EOS ile başlayan tüm dosyaları bu (_disabled) klasöre sürükleyin (E. G. Eosoverlayvklayer-Win32.json) 4) oyunu tekrar başlatın.

Teşekkürler çalışıyor.

Aynı sorunu ben de yaşadım. Yaptım aynısını işe yaramadı. Neyi yanlış yaptım overlay klasörünün içine disabled klasörü açtım eos ile başlayan 6 uygulamayı içine attım çıktım oyuna girdim açılmadı.

Açtığım gibi siyah ekran pencere açılıp direkt kapanıyor. Var mı bilgi sahibi olan? (Epic Games)

1) Epic Games Launcher kurulum dizininize gidin: C:\program files (X86)\epic Games\Launcher\Portal\Extras\Overlay 2) "_disabled" (veya ne istersen) adlı yeni bir klasör oluşturun.
3) EOS ile başlayan tüm dosyaları bu (_disabled) klasöre sürükleyin (E. G. Eosoverlayvklayer-Win32.json) 4) oyunu tekrar başlatın.

Ben çözümü burada buldum ve şimdi yaptım, girdim oyuna.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

3) eos ile başlayan tüm dosyaları bu (_disabled) klasöre sürükleyin (e. G. Eosoverlayvklayer-Win32.json) 4) oyunu tekrar başlatın.

Teşekkür ederim, bende de aynı sorun vardı ve çözüldü.

Ben çözümü burada buldum ve şimdi yaptım, girdim oyuna.

bende de bu video işe yaradı deneyebilirsiniz

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı