Çözüldü NBA 2K21 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

metin koch

Femtopat
Daha fazla  
NBA 2K21'e Epic Games'ten girebiliyorken bir an girememeye başladım. Oyunu oyna diyorum, pencere geliyor, sıyah ekranda kalıp geri kapanıyor. Ekran kartı 1070 Ti, işlemci i7 8700K, 16 GB RAM.

Çözüm
Şu konuya bakar mısınız? Konu sahibi arkadaş birkaç konuda daha önermiş bunu. İşe yarayanları gördüm. Sizde de çalışabilir.

Sorunun çözümü bende işe yaradı, siz de deneyin isterseniz.

1) Epic Games Launcher kurulum dizininize gidin: C:\program files (X86)\epic Games\Launcher\Portal\Extras\Overlay 2) "_disabled" (veya ne istersen) adlı yeni bir klasör oluşturun.
3) EOS ile başlayan tüm dosyaları bu (_disabled) klasöre sürükleyin (E.G. Eosoverlayvklayer-Win32.json) 4) oyunu tekrar başlatın.
Rapor alınız. Ben cevap veremezsem Öne çıkar butonunu kullanınız.

Şu konuya bakar mısınız? Konu sahibi arkadaş birkaç konuda daha önermiş bunu. İşe yarayanları gördüm. Sizde de çalışabilir.

Sorunun çözümü bende işe yaradı, siz de deneyin isterseniz.

1) Epic Games Launcher kurulum dizininize gidin: C:\program files (X86)\epic Games\Launcher\Portal\Extras\Overlay 2) "_disabled" (veya ne istersen) adlı yeni bir klasör oluşturun.
3) EOS ile başlayan tüm dosyaları bu (_disabled) klasöre sürükleyin (E.G. Eosoverlayvklayer-Win32.json) 4) oyunu tekrar başlatın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Şu konuya bakar mısın? Konu sahibi arkadaş birkaç konuda daha önermiş bunu. İşe yarayanları gördüm. Sizde de çalışabilir.
Burda dizininize gidin derken anlamadım.

Epic Games Launcher kısayoluna sağ tıklayıp dosya konumuna gidebilirsiniz. Kurulum dizini burası oluyor. Konu sahibi anlatırken değişik bir dil kullanmış. Videolu anlatım bulabilirsem paylaşacağım.

Artı -1 Eksi
Epic Games Launcher kısayoluna sağ tıklayıp dosya konumuna gidebilirsiniz. Kurulum dizini burası oluyor. Konu sahibi anlatırken değişik bir dil kullanmış. Videolu anlatım bulabilirsem paylaşacağım.
Dostum çok teşekkürler yaptım. Düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı