Çözüldü NBA 2K21 kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mert096

Kilopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Epic Games'in yaptığı kampanyalardan yararlanarak NBA 2K21 aldım ve indirdim. Oyuna girdiğimde denemek için "quick play" kısmından hızlı bir maça girmek istedim fakat başarısız oldum. Quick Play'a tıkladığımda önüme sinematik tarzı bir şey geliyor ve sağ altta yükleme barı görülüyor. Yükleme barı tamamlandığında oynamak için "2'ye basın" yazısı geliyor. Tıkladığım anda ise oyun kapanıyor.
Eğer gerekli olursa diye Process Monitor dosyam: NBA2K21

Çözüm
İşlemciniz imzanızda belirttiğiniz i7 870 mi? Kendisinin AVX desteği yok, oyun da bunu gerektiriyor. Rehberi deneyin, olmazsa işlemciyi değiştirmelisiniz.
İşlemciniz imzanızda belirttiğiniz i7 870 mi? Kendisinin AVX desteği yok, oyun da bunu gerektiriyor. Rehberi deneyin, olmazsa işlemciyi değiştirmelisiniz.

Çözüm

Evet hocam işlemcim i7 870. Ben de tam bununla ilgili bir konu okuyordum. Denediğimde sonucu paylaşırım.

Evet hocam işlemcim i7 870. Ben de tam bununla ilgili bir konu okuyordum. Denediğimde sonucu paylaşırım.

Hocam CMD kısmında takılı kaldım. cd ile başlayan komutu girmeye çalıştığımda "Sistem belirtilen yolu bulamıyor." hatası ile karşı karşıyayım. Dosyayı başka dizinlere atarak da denedim fakat sonuç aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski rehberi denediniz mi? CMD'yi yönetici olarak çalıştırmayı deneyin bir de. Olmadı müsait olduğumda ben de denerim.

Eski rehberi denediniz mi? CMD'yi yönetici olarak çalıştırmayı deneyin bir de. Olmadı müsait olduğumda bende denerim.

Yardımlarınız için sağ olun hocam. Sorun, dosyayı RAR'dan çıkarmadan tanıtmaya çalışmamdan dolayıymış. İçerisindeki klasörü masaüstüne attığımda sorun çözüldü. İşe yaradı ve oyunum açıldı fakat sanırım biraz performans kaybı var. Yine de tekrar teşekkürler hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rica ederim. Performans kaybı normal maalesef. Kıyıdan köşeden sıyrılıp oyunu açabiliyoruz ama performans beklenenin altında kalıyor çoğunlukla.

Yeni konular

Geri
Yukarı